Karın Kası Ve Ergenlikde Gelişim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DeZzA tarafından 3 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DeZzA

DeZzA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kıbrıs
    Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var .Mekik çalışmak karın kası yapmak ergenlikde olan bir bireyin gelişimini etkilermi? (boyun uzaması vb...) Mesela ben 91 liyim biliyorsunuz geçirdiğim rahatsızlıkdan dolayı nabzımı çok yükseltemiyorum o yüzden dogru duzgun pek çalışamıyorum her neyse boyum 1.70 ve kendimi kısa gibi hissediyorum :( boyumun uzaması icin ne yapmalıyım ? geçirdiğim rahatsızlıkdan dolayı bana verilen kordizon denilen ilaç epei verildiğinden dolayı bende çok aşırı kilo yapdı boyumun uzaması ve gelişimimi minimum duzeyde etkilemek icin ne yapmalıyım ? [Umarım konuyu doğru bölüme açmışımdır eğer yanlış bölüme açdıysam özürdilerim...]

Son düzenleme: 3 Aralık 2007
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. DeZzA

DeZzA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kıbrıs
    teşekürler

özürdilerim bu sefere daha dikkatli olacağım. sanırım bu sorumu o bolume acmak daha dogru olurdu :S bir mahsuru yoqsa ora taşıyabilirmiyiz :S? :confused:

4. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    cok calısmıyosan boya fazla etki etmez aynen 174 um kendimi kısa hissediorum ama biraz gelişince kısa gozukmuyo bana guven ...

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ercin'e katiliyorum. cok dogru bir soz soylemis. sikilastikca boyunun kisaligi gozune batmaz olur, daha uzun gozukursun. benim yasim 22.5 boyum 177.5 ve orta2de de ayniydi. ama oyle insanlar da taniyorum ki 20 yasindaki bir bayan arkadasim sporla birlikte boyu uzamisti, bu kemik uclarinin sertlesmesiyle alakali bisiy, sen bir spora basla, barfikse filan gecersin, sansin varsa uzarsin bile ;)

6. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    doğru soluyo spor yapan insanlarda boy uzaması gozukur ama bazı insanların genlerinde yoktur ama sen yinede zmn buldukca spor yap ve annem derdi surekli zıpla :D

7. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ziplamak... bu dogru olabilir. boy attigim donemlerde cok yogun basketbol oynuyordum. tavana da hergun el basar duruma geldimdi :) ayrica kefir icmeni oneririm, neden sut degil dersen, sut gibi gaz yapmiyor, hatta siskinligi aliyor. ;)

Sayfayı Paylaş