Karın kası çalışmalı mıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve supergigi tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. supergigi

supergigi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar bende spora başlayalı yaklaşık 2 ay oldu ve bu zaman zarfında ilk ay , 2 günde bir spora giderken 1 ay sonra 2 gün üst üste gidip 1 günde dinleniyorum ve zayıf olduğum için karbonhidrat tozu kullanıyorum (kilo almak için) ağırlık olarak kol ve göğüs çalışıyorum belim zaten ince olduğu için karın çalışmıyorum:). Sizce karın çalışmalı mıyım ?

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    vucudu bir bütün olarak düşünürsek karın kası çalışman gerektiğini anlayabilirsin

supergigi bunu beğendi.
  3. supergigi

supergigi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için tşklr. .. Peki ben karın çalışırsam daha da incelmez mi ? bu zayıflık beni ciddi derecede rahatsız ediyor da :(.

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Tabikide karın kası çalışmalısın, karın kasların sana bir çok hareketde yardımcı olur, ayakta yaptığın bir çok hareket de dengede durmanı ve hareketi hakkıyla yapmanı sağlar. ayrıca sakatlanma riskini azaltır.

supergigi bunu beğendi.
  5. supergigi

supergigi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu bilgi çok iyi geldi , çok tşklr cevaplarınız için... Zaman kaybetmeden onuda çalışmam gerekiyor :)

6. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şuan spora yeni başlamışsın ve gainer kullanuyosun yani bulk dönemindesin ister istemez vucudun yağlanıcak korkma sen haftada 3-4 güzel karın çalışmalarını yap altı sağlam tut definisyona girdiğin zaman 6 packlerin tadını çıkartırsın ama vücüt bir büyündür ve her kas grubunu hakkıyla çalışmalısın

supergigi bunu beğendi.
  7. gtr500

gtr500 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende zayıfım ama belın ıncelmesinden rahatsız olmuyom bende zayıflıktan rahatsızım bu arada ama karın calısmayı bırakmıyom sımdıden six packler bellı olmaya başladı 3 ayı bıtırcem calıs bence bende gainer kullandım ama faydasını alamadım vala bu yüzden protein tozu alıcam kiloyu protein tozunu vücütundan fazlasını alıcam böylelikte kilo ardışı olucak tabi araştırmalarıma. bu arada diyeti sıkı tut protein tozu kullanıom diye et tavuk yememezlık yapmaa

supergigi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş