Karın kası çalışmak yağlı göbeği büyütürmü?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OğuzhanÇ tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Evet arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi sorum açık. Yağlı bir göbekle,yağ yakımına gitmeden karın çalışırsak göbeğimiz dahada ilerler mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    İlerlemezde göbeği eritmek istiyorsan kardiyo beslenme ve antrenman ucunun bi arada olmasi lazim ne yazikki en belali bölgedir karin bolgesi

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    bişe olmaz tam tersi karın çalış yağlar gidince bi halta benzesin mide ağırlık koy goğusune kol çalısır gibi calıs kuru kuruya mekik çekme boşuna

4. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Sen şimdi mekikle yağ karnındaki yağları yakarsın diyorsun yanlış anlamadıysam öylemi :D bölgesel yağ yakımı diye bişey olsaydı eğer şuanda en iyi yerim karnım olurdu ki malesef öyle bi imkan yok

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. oguzhan01

oguzhan01 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Oyle demiyor simdiden karin calisirsan baska turlu kilo verdikten sonra yaglarin azaldiktan sonra daha buyuk gorunur diyor .

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yağlar kalır kaldığı yerde karın hareketleri yağ yakmaz cardio bile beslenme iyi olmadan hiçbir işe yaramaz yani ne yiyorsak oyuz baklava mutfakta yapılır göbekteki yağları eritmeden karın çalışmak akıntıya kürek çekmektir

7. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    teorik olarak evet sen beslenmene dikkat etmez kilo almaya devam ederek mekik e yüklenip karın kaslarını büyütürsen belin kalınlaşır buda hoş olmaz ama sen beslenme ne dikkat ederken lkilo verir vaziyetteyken de mekik çekmen avantaj olur çünkü gün geçtik çe yağ oranın azaldıkça daha güçlü ve belirgin karın kasları çok daha iyi bir şekilde kendini belli eder ,

8. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    benim programımda hiç karın yoktu. insanlar deli gibi zayıfladığımı söyledi. ne zaman karın yapmaya başladım. herkes göbek yaptın demeye başladı.
    karın kasları şişmeye başlayınca yağları dışarı doğruitiyor sanırım. bir de 12 kg kadar verdim. vücudumun her yerinden zayıfladım. ama göbek çevresi bana mısın demiyor. deadlift tavsiye ederim. en çok bacak hareketleri kan dolaşımını hızlandırıyor. tabi kardiyo şart

Sayfayı Paylaş