karın eritme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Camage tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba . 2 sene önce düzensiz bi şekilde 100 kilodan 83 kiloya düştüm ve tabiki kilo versemde sarkmaların önüne geçemedim . yaz tatilinden önce 4 ay fitness yaptım bi nebzede olsa göbeği küçülttüm . jinekomasti rahatsızlığım varmıs 1.5 ay önce bi operasyon geçirdim ve bu hafta spor salonuna başlayacagım . önceliğim yağ oranımı azaltmak ve bunun yanında kas kutlemı arttırmak olucak . boyum 186 cm
    kilom 86 kilolu olmasamda göbek basen bacak normalden yaglı kalın yani. Nasıl bir çalısma önerirsinz ? şu yağlardan kurtulup fit bi vucuda sahıp olmak ıstıyorm artık

2. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    jinokomasti ameliyatından önceki ve sonraki fotoğrafını koyabilirmisin var ise burada arkadaşlar için yardımcı olursun. Jinokomastinin öncesi ve sonrası nedir bende dahil çoğu insan bilmiyor

3. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    resim almadım gerek yok o gunlerı hatırlamaya :p ama fıkır almak ısteyen arkadaslar sorularını rahatlıkla sorabılırler

4. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Haftada 3 gün kardiyo yap. Ritmik koşu ve yürüyüş, bisiklet, mekik, yavaştan ip atlama, merdiven çıkma sana istediklerini verecektir.

5. Degerli

Degerli Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Kastamonu
    Merak ettiğim jinekomasti sorunu illa ameliyat mı olmak gerek göğüs çalışarak bu sorunu ortadan kaldırmak mümkün değil mi ?

6. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    benim bildiğim 18 yaşına kadar mümkün diamond push up çok yararlı ben bizzat kendim denedim

7. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Insanity yap, yaz youtubea araştır

Sayfayı Paylaş