Karın bölgemdeki yağları eritemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Berkan7 tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berkan7

Berkan7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayım boyum 1.65 ve 57 kiloyum 2 ay spor salonuna gittim kol-omuz-sırt bölgelerinde süreye göre hızlı gelişme oldu fakat karın bölgemi ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü eritemedim hatta hiç gelişme gösteremedim her gün yürüyen koşan birisiyim fakat karın bölgemdeki yağlar erimiyor sanki ne yiyorsam sadece karın bölgesinde yağlanma yapıyor çok göbekli biride değilim karın bölgesinde olduğum yerde sayıyorum.Konuya hakim birileri varsa ''evde'' yapabileceğim bir hareket programı verebilir mi? internette bir sürü saçma şey var..

2. TEAMURAT

TEAMURAT Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bütün vücudundaki kasları çalıştır kalori hesabı yap ve idmanlarına cardio ekle beslenmene çook dikkat et ve zamana bırak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Berkan7

Berkan7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardio'yu her zaman yapıyorum,tuz ve şeker çok az miktarda tüketirim ama canım ne isterse yerim tabi belirli saatlerde sence beslenmem mi yanlış? çünkü salonda bana çok yememi söylediler.

4. TEAMURAT

TEAMURAT Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi bak karın kası yoksa yağın olmasada gözükmez tabi önce kütle kazan bencede yani kas yap şu halde zayıflamaya çalışman yanlış olur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Berkan7

Berkan7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer karın bölgemde yağ yoksa,dediğin gibi gözükmüyorsa ilk iş yağ oranımı ölçtürmem olacak.dediğin gibi olursa çok hata yapıyormuşum demektir teşekkürler yardımın için

Sayfayı Paylaş