Kanat farkı ve Karın. Görüş istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve AMertÜnciman tarafından 23 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AMertÜnciman

AMertÜnciman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar hocalarım ben bu forumda yeniyim. Yazdan önce3ay bb yaptım fakat yazın gidemedim şimdide 1aydır bb yapıyorum ve protein tozu kullanıyorum. Size 2sorum olacak.

İlki sol kanadım sağa göre biraz daha büyük eşitlemem için extra birşey yapmam gerekir mi ?

ikinci sorum ise; Ben 1995doğumluyum yani 16 yaşında 178 boyunda 63kgdayım. Karın çalışmamda bi sakınca olur mu 1-2 mekik hareketi değil özel bir karın programından bahsediyorum. Yardımcılarınız için teşekkürler.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    eşitlemen için extra birşey yapmanız gerekmiyor ikisinide eşit oranda çalışın zayıf olan bir süre sonra diğerine yetişir bunu flexor hoca söylüyor.

programın bittikten sonra karın çalışılıyor çoğu kişilerde öyle çalışıyor

demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    cabarov! aynen katılıyorum...eksik alanı eşitlemek için o alana ayüklenirken diğer taraf eksik laıyor ve bir ütrlü eşitleme olmuyor...Bu olay genelde trapezlerde görünüyor...buda genellikle barbel bench lerde oluyor..ama dambıll ile yapılan hareketlerde iki koluda aynı orantıda kullandığımız için eşitsilik olmuyor...bence bunuda dikkate alın...

aynen mekik olayıda sıkıntı olmaz..her idman sonunda yapılabilir kii ben her idman sonunda bel+mide ve çekic...( adı çekic sanırım-dizleri yukarı çekme) yaparım ..

sendeki program ne olursa olsun sorun olcağını sanmıyorum yeterki idman sonunda dermanın kalsında :)

Cidade de Deus bunu beğendi.
  4. AMertÜnciman

AMertÜnciman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim , sağolasınız. Biraz bile ve yan taraf için egzersiz baksam iyi olacak. :)

Sayfayı Paylaş