Kalori hesabı yapmadan kas yapan varmı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bymuratgol tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merak ediyorum kalori hesabı yapmadan kas yapablen varmı.Mesala örnek vereyim benim normal günlük harcadığım kalori 3000 çıkıyor.kas yapmam için en az 3200-3500 kalori alıyorum.Bu seferde yağlanıyorum.
    Günlük sadece kgx 2 protein miktarını karşılayıp kalori hesabı yapmadan kas yaptığını fark eden arkadaşlarımız varmı?

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. INymphetamine

INymphetamine Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sadece aldığım proteine göre hesap yapıyorum kalori hesabına kafa yormayı pek sevmiyorum mesela her gun sabit kalori alman iyi degil diye düşünüyorum hem vucut sasırtması konusunda hemde spor yapmadığın günler yaktgn kalori farkından dolayı. Yani ben cok arastırıp okumayı seviyorum ama herşey herkesde aynı sonuçları vermiyor onun icin deneyerek en iyisini bulabilirsin.Mesela beslenemene gore yaglandıgını dusunyorsan karbonhidratı ve yağı azaltman , kilo veriyorsan ya da kaslanamadıgını dusunuyorsan karbonhidratı az ama öz seyler ilave yapman tarzı seyler bunu deneyerek ve vucudunu tanıyarak bulabileceğine inanıyorum, umarım anlatabilmisimdir.

3. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Vala ben 5 aydır tanıyamadım vücudumı.Vg ye başlamadan önce daha yağsızdı vücudum çözemedim gitti.bazen diyorum bırak uğraşma sadece kardiyo yap.

4. INymphetamine

INymphetamine Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sadece kardiyoda yaptm ama kastan gitti yaglar kaldı agırlık kaldırarak daha iyi yag yakarsın. Beslenmede yanlıslar var o zaman senin yediklerinin iceriklerine dikkat et.

5. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ok

Sayfayı Paylaş