Kalça Yani Popo İlgili Sorunum Var (Erkeğim )

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bedo123 tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bedo123

bedo123 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler ilk başta bu konu ile araştırma yaptım forumda erkeklerle ilgili hiç bir şey yazmadığından gönül rahatlığıyla konumu açıyorum

düzenli olarak vücut geliştirme yapıyorum (evde ) artık motivasyon amaçlı soyununca o eski şişman halimden eser yok karınım şekillenmiş göğüsüm toplanmış falan fakat eşofmanımı çok azcık arkadan aşşağı indirince vücut olduğu gibi gidiyor fakat ondan sonra kalça bölgem arkaya doğru uzuyor kalça küçültücek hareketler yada program önerirseniz sevinirim

2. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı Sorun Bendede Var Kardeşim , Benim Boy 1,74 Ve Kısa Bulduğum İçin Yapmıyorum Boyumu Biraz Daha Uzamasını Beklicem Ama Haftada 3 Gün Sölediğim Hareketleri Yap 1 Ay Sonra Bişe Kalmaz , Ayaklar Omuz Genişliğinden Dahada Açık Bir Şekilde Squat Eline 5 Kilo Al Ve 4 * 20 Tekrar Yap 25 Tekrarda Olabilir , 2. Hareket Deadlift Ayaklar Dümdüz Bir Şekilde Öne Doğru Eğil yerde Ağırlıgı Alırmış Gibi Eğil Kalk Galiba Buna Kucak Hareketi Diyorlar :) bunuda 4*20 tekrar yap 3. Hareket Yürürken Ayaklarını Birazdaha Geniş Açarak Yürü Ve Böylece Kalça Sıkılaşır önemli olan az ağırlıkla gir çok tekrar yap

3. bedo123

bedo123 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cevap

boyumuz nerdeyse aynı ben 15 yaşındayım 1.75 boyum var sitelerde araştırdım kardiyo işe yarar diyorlar evde yaptığım için sadece tempolu yürüyüş yapabilirim

4. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0

kalça 'küçültecek' hareket aramak çözümün % 20' sine odaklanmak. % 80 ' i ise diyet. Kalça küçültmek için Yağ oranınızı azaltın.

wrestler ve dishiwelet bunu beğendi.
  5. mamossa

mamossa Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yemek yemek
    Yer:
    Albania
    squat yapmanızı öneririm. ya da kendi ağırlığınız da tabir-i caizse çömelip kalkma hareketi yapın, yani squat hareketini kendi ağırlığınız ile yapın.

6. praetor35

praetor35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyetle sporla kesin gider diye bir şey de yok zira genetik yapından kaynaklı olabilir kalça şeklin( inşallah öyle değildir). üzerine alınma genel bir sorun bu biraz sakat bir örnek ama bakınız kim kardashian, jennifer lopez, ne kadar diyet spor yapsalar da minik dümdüz bir arkaya sahip olamazlar. genetik yapıdan kaynaklananan kalçayı eritmek, her ne kadar imkansız diye bir şey yoksa da fevkalade zordur

7. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    senin anlatmak istediğin bu mu ?

Eğer anatomik bozukluktan bahsetmiyorsan katılmıyorum. Çünkü ben örnekteki bayanların poposuna baktığım zaman biraz genetiklerinde tetiklediği güzel ölçüde bir yağ toplanması görüyorum. Hatta biraz cerrahi operasyon bile olabilir. Bayan olmaları da işin ekstrası.

Ben soruyu soran arkadaşın anatomik bozukluğu olduğunu sanmıyorum. Genetik olarak o bölgede yağ toplamaya yatkın olabilir, zor mu erir kolay mı erir bilemem ancak bu kesinlikle erir.

8. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    eğer anlatmak istediğin yukardaki fotoğrafsa kafana takma genetikte olabiliyor LeBron Jamesinde kalça yapısı öyle genetik tamamen eğer elleyip yağ geliyorsa eline o zmn yağ vardır ozmn Lunge Walk hareketini ve Squat yapmanı tavsiye ederim yaklaşık 3-4 ay sonra basketbol topu sertliğine gelir :)

9. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    piskolojikde olabilir benim kalça ölçüm 91 bana büyük geliyor kilo 72 boy 1.80

Sayfayı Paylaş