kıyafetleri nereden alıyorsunuz.

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve kng0909 tarafından 15 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    buna benzer konular acılmıs yanlız aradıgım kıyafet turu degıl . kot uzerı yuksek yakalı gomlek gıymeyı severım clasıc spor karısımı . daha oncelerı sarardan ınterview serısınden gıyınıyordum . kalıbı guzeldı modele gore yakalar yuksek dar bel genıs omuz bolgesı. yanlız su sıralar o kalıba sıgamamya basladım bu da benı alternatıf marka arayısına yonelendırdı. vucud tıpımıze uygun spor takım tarzı urunlerı nereden bulabılırız ?

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    slim fit model gömlek demek istedin sanırım.. internetten almak istersen alışveriş sitelerini takip et.. morhipo ve trendyol'da olur sürekli.. bzn marka gomlekler var model olarak slim fit fakat kalıbı biraz daha geniş.. arat google dan bulursun..

3. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Bende klasik-spor ya da slim-fit giyinmeyi seviyorum, geçende Tween den bir gömlek aldım tam istediğim gibi oturdu üzerime ve sardı resmen vucudumu. Tween ya da Damat ın modellerine bakmanı tavsiye ederim, defolu mallar kısmına özellikle göz at, öyle mallar var ki defosunu arasan zor bulursun.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    boyner varsa oralara bak bir sürü model var ve ara ara iyi kampanyalar oluyor

5. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    ankara karum

6. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Valla vücudu güzel olana herşey yakışıyo. Ben öyle özellikle marka seçmem beğendiğimi alır giyerim. Bol olan birşeyi ise daralttırıp terziye öyle giyiyorum.

7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    anladık vücudun güzel :evil:

Azi ve avengeren bunu beğendi.
  8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    dar çok giymiyorum hatta hic.biz bu sporu show olsun diye yapmıyoruz

speedtouch, Phil_Heath, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bende asla dar giymeyenlerdenim . sevmıyorum ole bakın ben cok ırıyım der gıbı dolasmayı gerkede yok zaten cunku ben sporu gostermek ıcın degılde daha cok sadece kendım ıcın yapıyorum

şu an zaten kollar ve omuz sebebiyle 2 xl cok dar oluyor yanı hareket edemiyorum 3xl ise orta oluyor

ben genelde her markadan a.v yapıyorum boyner-mango he - koton - sarar - avva-lacoste-polo ve daha bır cok markadan

onerım eger ole cokda kutlelı degılsenız cok para vermeye gerke yok kıyafate normal gıyının ve lutfen dar gıymeyın 33 kolla :)

eludem, StormBlast, speedtouch ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    boynere gidiyorum loft levıs değişir işte bende vücuduma tam oturan t shirt ve gömlekleri hatta kazakları severim bolda var ama aşırı değil gösteriş için yapmıyorum zaten onun için yapsam 5 yıl uğraşmazdım vg sporu ile ama aşırı boluda sevmem işte bence dış giyime ister spor yapın yada yapmayın para harcamak gerekli ucuk miktarlar değil tabi özellikle manita olaylarında birazda paraya kıyın iyide parfüm seçin giyim önemli bir şey tabiki size yakışanı giyin medyanın moda diye yutturduğu şeyleri değil aslında sadece kız arkadaş konusunda değil örneğin bir mekana girince giyim ne kadar düzgünse o kadar saygı görüyorsunuz açıkcası markete giderken bile giyimime özen gösteririm

speedtouch, onbir, Phil_Heath ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    @onbir @Danny Boy katılmıyorum sizlere. Her dar giyen gösteriş için giymiyor ki. Bu arada bende dar giyinmeyi pek sevmem. İnsan aynada kendini nasıl beğeniyorsa öyle giyinmeli bence.

Soruya gelince şu ana kadar gördüğüm en güzel kalıp tween de var. Ama fiyatları sağlam :) outlet mağazalardan alıyorum ben alırsam.

oktayd, Azi, Danny Boy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    danny çok doğru demiş şu sıralar hayatında vücut çalışmamış ancak daracık slim fit tshirtler giyen tipler son derece arttı ...
    sonuçta herkesin kalıbına , vücuduna yakışan farklı kıyafetler var özenti olmamak lazım...
    şahsen 38cm kolum var vücudum da son derece yağsız ancak şu durumda bile onların giydiklerini giymeye uygun bulmuyorum vücudumu :)

marka olarak derseniz Mango - Tommy Hilfiger - Lacoste - Levis benim tercihlerim...
    Türk markalarından düşünürsek Mavi iyidir...
    tasarımlar açısından Zara'da da farklı türden kıyafetler bulabilirsiniz...

rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  13. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Yok be dostum bu forumdaki çoğu kişinin vücudu benden güzeldir. Ben eskiden 90 kiloydum 20 kilo verince şu an giydiklerimi kendime yakıştırabiliyorum. Ama daha iyi vücutlara özendiğim oluyo keşke onlar gibi vücudum olsa kıyafetler daha güzel durur diye düşünüyorum :D

14. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Bayrapaşa 'da outlet mağazası var, açıkçası ben defolu ürünleri kovalıyorum :). Bizim defo anlayışımızla, onların defo anlayışı farklı.

Örnek verecek olursam en son aldığım gömleğin normal fiyat olarak 199tl yazıyordu fakat yakasının iç tarafında olan bir dikiş atlamasından dolayı defoya çıkmış 35tl' ye satın aldım.

Tween ya da Damat slim-fit olayını iyi çözmüş bence.

Bu arada değinmeden edemeyeceğim, her şeyi kendim için yapıyorum çünkü öyle daha iyi hissediyorum.

Azi, Dynamo ve Danny Boy bunu beğendi.
  15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ben de dar giymekten hoşlanmayanlardanım,günlük hayatımda bol eşofmanları ve bol t-shirtleri tercih ediyorum,genelde adidas eşofman ve nike t-shirtler fakat benim hatun bana hep dar şeyler alıyor onun yanında onları giyiyorum,aslında yakışıyor tabi,hepimize de yakışır bence ama ben kendimi rahat hissetmiyorum o kadar iri de değilim ama millet bakıp duruyor :)

rockybalboa7, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @ModiXvoorN bayrampasada nerde yahu outlet tam tarıf edermısın :)

hem benım gıbı fazla para bayılanlar hemde dıger arkadaşlar öğrensin :)

Azi bunu beğendi.
  17. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bayrampaşa da Ora Outlet var. Ve taksimde istiklalde damatın outlet mağazası var orda da güzel ürünler oluyor.

ModiXvoorN, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  18. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    medeniyetin gözünü seveyim.Adanada outlet mağzalarına gitsen bi tek atlet bulursun :S

Swager, rockybalboa7, Danny Boy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  19. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    http://www.yellowpages.com.tr/profile/MTU5Nzk0Ng==/D'S-Damat.html

yukarıda linkten bulabilirsin, takip ediyorum güzel ürünler düşüyor. Favori reyonum defolular :D

Danny Boy bunu beğendi.
  20. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    slim fit demıssınız lakın bu tarzı nerede bulsam bel omuz arasında oran pek yok .

mesela damatta denedıgını hatırlıyorum . urunun omuz bolgesı genıs bel bolgesı dar gıbı bı olayı yok . dırek slım boru gıbı sankı , ustu neyse altıda o (altın yıldız ,sabrı ozel ,dufy,kıgılı , suvarı , hatemoglu tarzı yerler 1 derece spor kesım ( ıtalyan) sunuyorlar. bel omuz arasında fark attıkca ellerınde spor urunler vucuda oturmamaya baslıyor .
    bı sararın interviewı vardı . onun kalıp yapısıda artık kucuk gelmeye basladı yanı omuz bel oranından dolayı .
    spor tıp tısort kot tarzı hmen hemn her magazada , ufak bı bolumde de olsa bulunuyor arasından secılıyor. .

ama sole kalıtelı gomlek ve ceket bulmakta cok zorlanıyorum . ideal kıyafet tanımı benım ıcın ; kıyafet vucud calısıyorum dedırtmelı ama bunu gostermek ıstemıyormus gıbı davranmalı :D yanı hafıf bol durusu yanında vucuda tam oturmalı

Sayfayı Paylaş