KİLO ALMA SORUNSALIM [ OM SERİUS MASS ]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ameokjll tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ameokjll

ameokjll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İYİ FORUMLAR

Ben 1.90 boyunda 62 kiloyum geçenlerde vücüt geliştirmeci arkadaşımın tavsiyesi üzerine 2727 gram olan om serios mass aldım kilo almak için ama bazı sorular var kafamda..

Mesela sporla yapılınca daha çok verim alınıyor ama spora suan vaktim yok finallerim var. Spor haricinde bu karbonhidrati kullanarak en verimli şekilde nasıl kılo alırım gunde kac kere kullanmalıyım olcek ne boyutta olmalı ?

2. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bakin sayin amekokjll supplementler birer besin takviyesidir,gida degillerdir. Yani gida yerine gecmezler. Arkadas tavsiyesine gore degil vucut ihtiyacina spor gecmisine kiloya yag oranina gore alinir. Bir gaineri ogun saymak en buyuk hatadir. Egerki siz gunluk yeterli beslenmenizi karsilayamiyorsaniz aldiginiz gainerda cope gidecektir. Herseyden once kendinize bi sorun! Yeteri kadar yiyomuyum? Kilo alabilmek icin bugun ne yaptim? Gercekten kalori hesaplamasi yapiyomusun mesela? Ha tabi yemiyosun ki kilo da alamiyosun,2olcek gainerla nasil kilo alirim diyorsun. Ye arkadasim herseyden once yemek ye. 5ogun yedin baktin kilo alamadinya,6ya cikar 6 ye. Olmadimi gene 7yap. Ondan sonra takviyelere birak isi..

3. ameokjll

ameokjll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eklememişim zaten dengeli beslenme yapıyorum ana öğünleri kaçırmıyorum zaten arnold :)

Sayfayı Paylaş