Jillian Michaels

Konusu 'Bayan Sporcular' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 38 Boy 1.57.5

Son düzenleme: 1 Haziran 2012
    leecH, hasanateş, HUMOR ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bu hatun 38 ise ben 58 yasindayim :)

Azi, VücutcuÇocuk ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. VücutcuÇocuk

VücutcuÇocuk Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Göz doldurucu...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Zuzana Light kadar ünlü olmasada kendisininde antreman videoları vardır birde kitap yazmıştır başarılı bir sporcu

VücutcuÇocuk bunu beğendi.
  5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Yaş 38, boy 1.57,5.

Alıntı yaptığım yer dışında başka bilgi yok mu?

Açtığın başlıklarda doğru dürüst bir bilgilendirme olmadan seksiliği ön plana çıkaran sporcu fotoğrafı yayınlaman doğru mu sence?

Daha çok araştırıp başlık açtığın kişi hakkında kısaca bilgi versen daha hoş olmaz mı?

Sayende uluslararası vücut geliştirme bölümü bu tip içi boş başlıklarla doldu.

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    seksi kadın fotorafı değil sporcu bayan fotosu hepsi

o bakış açısıyla erkek paylaşımlarıda tahrik edici moral bozucu steroide özendirici fotolardan oluşuyor nasıl baktığınla alakalı

evet daha çok bilgi verilebilir doğru peki böle azarlar gibi mesajla uyarmanın ne anlamı var madme eksik buluyorsun sen bilgileri tamamla sonrada bak rocky bole dah guzel oldu bence bir daha ki başlıkta daha çok bilgi ver de :)

hem kırmamış olursun insanları

seco515, VücutcuÇocuk, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    seksiliği ön plana çıkaran fotofraflar yayınlamıyorum bu bir profesyonel fitness model ve bikini model kategorileri var sende bilirsin çoğusunda yaş boy kilo ve başarılarını yazıyorum ve body building sitesinden ekliyorum dikkat etmemişsin demek yalnız bazı popüler ama yarışmaya katılmamış sporcular var bu hanım ve Zuzana Light gibi onlarıda ekliyorum yoksa önüne gelen sporcu eklemiyorum yani açtığım konulara tam bakmadan yorum yazman hoş değil bu açtığım başlıklarda içi boş değil gelgelelim yarışma sonrası fotoğraflarını koyuyorum bunda ne tuhaflık var hanımlar öyle poz vermiş ben ne yapayım şunuda ekliyim bazı üyeler direk fotoğraf yüklüyor erkek sporcuları siteye eklediğinde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:03 ----------

takıma seçilince biraz sanki değişim oluyor insanlarda hiç yakıştıramıyorum açıkcası ayrıca bir alt yorumda kitap yazdığını antreman videoları olan biri diyede yazdım içi boş yorum yazmayalım

VücutcuÇocuk, Azi, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Eleştiri ne zaman azarlama oldu ve sen neden böyle bir tepki verdin anlamadım?

İstersen mesajımı tekrar oku. Kadın değil sporcu yazıyor.

Benim yaptığım kırıcı değil yapıcı bir eleştiriydi. Sadece fotoğrafla değil bilgiyle de desteklenen başlık olsa daha iyi olmaz mı?

9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    keşke bizde mesajımısı edıtlesek sonrada hayır öle yazmadım desek :) yada belkide ben yanlıs okumusumdur kım bılır

gerçekten bende dikkat ettim insan bir mavi yazdı dıye adı değişiyor :)

dediğim gibi madem başlık kötü düzeltilmesi gereken yerler var eksikleri tamamla emir verme burda böle yap şöle yap diye örnek ver ekle bişey bakın böle olursa iyi olur de zaten doğrusuda budur

off topic yaptık kusura bakmasın kimse

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    oraya seksiliği önplana çıkartan diye yazmışsın fitnessçı elinde dumbell olan bayanlara bu bakış açısıyla yaklaşıyorsan bende daha bir şey demiyorum sanki diğer konulardada sadece yaş boy yazıyorum gelde gülme bilip bilmeden yazıyorsun birde kırıcı değilmiş böyle gidersek spor tabiki gelişmez ülkede burası profesyonellerin bölümü ama yalnız erkekler fotoğrafı eklenecek diye bir kural yok kimseye akıl vermek haddim değil yalnış anlaşılmasında takıma alınan insanlarında bayan erkek ayrımı yapmadan onlara sporcu gözüyle bakan insanlar olmalı bence

11. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Başlık altında son mesajımı yazıp daha fazla off topic olmadan bitirmek istiyorum.

Açtığın başlıkları biliyorum merak etme. Söylemek istediğim de bu zaten. Senin açtığın başlıklarda incelenecek bir şey göremiyorum.

Üzerinde 2 satır birşey yazıp birkaç tane de fotoğraf ile devam ediyorsun daha önce konuyla ilgili uyarılmana ve daha dikkatli olacağını söylemene rağmen (Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?)

Bu arada takımla ilgili gereksiz saldırı yapmana gerek yok. Ben takımda olmama rağmen senden farkım yok statü olarak. Olayı farklı yönlere çekmeyelim.

Neyse fazla uzatmaya gerek yok.

Spor hayatında başarılar diliyorum.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bende spor hayatında başarılar diliyorumda eskidende buraya bayan sporcular eklenirken yaş boy birde başarıları yazılırdı uzun uzun yazılmazdı bende ona göre hareket ediyorum ben uyarılmadım burada bazı arkadaşlar cinsel içerikli yorum yazdığı için uyarı geldi o zamandan sonra paylaşımı azaltım favorilerim kimse onları ekliyorum kariyerindeki başarıları yazıyorum bu bayanda dünyada çok popüler olduğu için ekledim hepsi bu neyse uzatmayalım sana gerek spor hayatında gerekse normal hayatında başarılar

13. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Konuya biraz açıklık getireyim. Rockbalboa7 bikini modellerin fotosunu paylaşıyor.Ve kötü bir niyetle bunu yapmadığına eminim.Belki 4 5 tane misafir, forumda bu konulara girer de yemeğin salçalısı kadının kalçalısı gibi saçma salak sözleri bir kenara bırakıp , kendini değiştirmek için bir çaba harcar .Belki kendine bakmak cümlesini , aynada kendine bakmaktan farklı olarak alıgılar....

Fakat rockbalboa7nin paylaştığı diğer konularda bikini modellerin fotolarının yanı sıra dereceleri vs de yazıyordu.Şeytantüyü buna dikkat çekmiş.

Danny boy , sen de bilirsin ki bir mesaj editlendiği zaman , editlendiği tarih , zaman , kim tarafından editlediği ve opsiyonel olarak editleme sebebi ; mesajın alt tarafında yazar.

Evet değişmek zorundayız. Keşke ben de değişmeseydim.Keşke ben de sağa sola laf atan liseli ergen trollerle laf dalaşına girebilseydim.Ne yazık ki değişmek zorundayız.Bulunduğumuz platform bunu gerektiriyor.

rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  14. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hayır, editleme kısa sürede olursa tarih vs yazmaz. Mesela bu mesajım size mail olarak geliyor ise kontrol edin, ilk hali nasıldı;)

Danny Boy bunu beğendi.
  15. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Ben bundan bahsediyordum.Az önce test alanında yazdığım bir mesajı, mesaj yazdıktan 15 20 saniye sonra değiştirdim.Yeterince kısa bir süre sanıyorum ?

Ekli Dosyalar:

• deneme.jpg
      deneme.jpg
      Dosya Boyutu:
      14,8 KB
      Görüntüleme:
      496
    Son düzenleme: 2 Haziran 2012
  16. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Buyrun..

Danny Boy bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    @pozitronn nasıl değişmeniz gerekiyor ben bir statü olmadığını snaıyodum bu mavı yazının yoksa yanlıs mı bılıyorum

hayır yanı bakıyorum eskıden mesaj yazan uyeler artık ya kural hatırlatıyor yada azarlıyor yada su an oldugu gıbı ama sen yanlıs anlamısın o ole dgeıl bole demek ıstemıstır dıyor

sende bılıyorsun kı forumun artık cok guzel bır kendı ıcınde gıdısatı var yanı cogunlukla tartısmalar bıle pm den sorunsuz çozuluyor admınlerı bıle mesgul etmıyoruz cugunlukla mod lar fazla ugrasmıyor bıkac konu harıc

adam yanlıs yaptımı bende ozelden ya sole olsa daha ıyı oluyor dıyorum herkeste bılır bunu ama asla herkesın ıcınde heyyttt bak kural bu demıyorum kı bu yanlıs zaten

ne yanı burdakıler lıselı ergenlerle mı ugrasıyor napalım yanı kımseyı yonlendırmeyelımmı

kenara çekilip aman ya mı diyelim . hani bu gt olanalr paylaşımcıydı o amaçla saçiliyordu benim gördüğüm gt ler tek mesaj yazmıyor yazanlarda zaten bilgi paylaşmıyor bence bu bir sorun

18. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    danny boy sana kasten bir şey demediğimi biliyorsun. İsim rengi bir statü değil tabi ki yanılmıyorsun.Ama takımdaki üyelerin uyması gereken bazı kurallar var.Bunlardan birisi de tartışma ortamı yaratmamak.

Burada hatalı olan kimse yok.Sadece birbirini anlayamayan insanlar var.Yani yarışmacı hakkında bilgi verilmemesi bir arkadaşı rahatsız etmiş.Ve sonuna kadar haklı çünkü burası gazetelerin magazin sayfası değil.

Gt bilgi paylaşımı konusunu özelden konuşalım ;)

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş