iyi kötü yorumlarınıza ihtiyacım var neler yapmalıyım (fotoğraflı)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sailorsss tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sailorsss

sailorsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba üniversiteye geldiğim zaman 98 kıloydum 75 kıloya kadar dustum okul zamanı boyunca sporsuz fakat kas olarak cok kayıp yasadım bu yaz yıne bıraz topladım kendımı sonra basa cıkamadım 91 kıloya kadar cıktım okullar basladıgında spora basladım ve 1 ayı gecıktır duzenlı olarak basladım haftada 5 gun spora gıdıyorum 75 kılo cıvarıyken belım yıne duruyordu yaklasık 91 cm dı suan 84 kıloyum belım 93-94 cm hafif calışmıyorum kotu beslenmıyorum fakat vucudum cok yaglı derıyı cektıgım zaman ıcındekı yağları anlayabılıyorum son bır haftadır sabahları uyanınca kosmaya basladım yaklasık 40 dk kosuyorum suan kollarım ırılestı eskı halıme gore ama bel den ve yağlardan kurtulmak ıstıyorum bırakmaya nıyetım yok ama tavsıyelerınıze ıhtıyacım var nasıl bır yol ızlemelıyım tavsıyelerınız nelerdır iyi kötü yorumlarınızı beklıyorum ınternette sureklı arastırma yapıyorum kafam ıyıce karıstı fotograflara bakarak yorumlarınızı almak benım ıcın daha ıyı olcak unutmadan soyleyeyım
    boy 1,88
    kılo 84 suan
    teşekkür ederım sımdıden yorumlarınız ıcın
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Beslenme ve antrenman sekliniz??

Lg Smart World

3. sailorsss

sailorsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    genelde kepeklı bulgur ve makarna yıyorum seker almıyorum tuzu çok az kullanıyorum arada fakat kahvaltı alışkanlıgım yok koştugum zaman döndüğümde 1 muz yıyorum spordan 2 saat once ve 1 saat sonra yemek yıyorum ekmeği de azaltmaya basladım bu şekılde oluyor antreman ıse haftada 2 gun bacak calısıyorum kalan 3 gun omuz göğüs sırt calışıyorum hafif olmuyor çalısmalar

4. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Forumu arastirin butun sorularinizin cevabi mevcut, ozetle; ilk once sistemli bir egzersiz programi ve beslenmeye ihtiyaciniz var bu sekilde biraz ondan biraz bundanla olmaz bu is, gunluk kalori miktarinizi belirleyin nette buna yakin sonuclar verecek siteler var, antrenman olarakta full body workout seklinde calisabilirsiniz, uzun soluklu ve ciddi sonuclar alinabilir bu sekilde

Lg Smart World

5. sailorsss

sailorsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    vakıt ayırıp yorum yazdıgınız ıcın cok tesekkur ederım :) öğrenci evinde elimden geldıgı kadar duzenlı beslenmeye calısıyorum evet arastırıyorum fakat bılen bırınden yorumları duymak benım ıcın onemlıydı tekrar tesekkur ederım

6. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Rica ederim, basarilar...

Lg Smart World

Sayfayı Paylaş