iyi beslenmek için ayda ortalama kaç para gider?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kartvizit tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kartvizit
    Offline

    kartvizit Üye

    Katılım:
    12 Ekim 2009
    Mesajlar:
    38
    Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bu işin yarısının beslenme olduğunu biliyorum. öğrenci olduğum için salon parasını anca karşılayabilirim beslenmek için ortalama ayda kaç para cebimden gider bir usta cevap verirse çok sevinirim boşuna gitmek istemiyorum ekonomik bir beslenme programı çıkarması yaparsanız ve aylık fiyatını söylerseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.
     
  2. GencGrafiker
    Offline

    GencGrafiker Üye

    Katılım:
    3 Eylül 2008
    Mesajlar:
    1.002
    Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Başlangıçta eve alınan gıdalar harici ekstra bu spor için aylık 150 lira yeterli olur. Tabii zaman geçtikçe masraflar artar.
     
  3. Turkhero
    Offline

    Turkhero Üye

    Katılım:
    16 Ocak 2010
    Mesajlar:
    132
    Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    lor= kilosu 3 lira
    yumurta tane: 25 kuruş
    Süt: 1.75
    Tavuk göğsü kilosu: 7 lira civarı sanırım
    Yulaf ezmesi: 3.5 sanırım

    Bunlarla çokda masraflı olmuyor bende öğrenciyim halinden anlıyorum tüm param yemeğe gidiyor aylardır dışarı çıkmaya korkuyorum asosyalleşmeye başladım :D
     
    Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş