Isınma Programı bitti. Endo meso- ecto meso arası vücudum var nasıl devam etmeliyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve The Gimp tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. The Gimp

The Gimp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar vg.de ilk ayımı bitirdim sonunda:) bu programı uyguladım 1-2 ay kadar.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/isinma-programi-t2977.html
    Okulun spor salonunda çalıştığım için bayram tatilinde kapalı olduğu için 6 gün ve vize döneminde ise 7 gün ara vermek zorunda kaldım. Ancak bu ara verdiğim dönemlerde evdeki 10kglik barla çalışıp kendimi sıcak tutmaya çalıştım. Yani toplamda 15-20 antrenman yaptım P.tesi-Çarşamba-Cuma uygulayarak. Okulun salonunda Close Grip Cable Rowing yapma imkanım olmadığı için yerine dumbbell rowing ve ters mekik yaptım.

19 yaşındayım 1.85 boy ve 73 kiloyum. Başladığımda 75'tim 2 kilo verdim. Ancak göbek ve bel çevresindeki yağlar hala durmakta ve göğüstekiler de. Vücut yapım burdakilerden https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-building-programlari-t2907.html Endo-meso ile Ecto-meso arasında. Yani biraz omuz-kanat-göğüs genişliği var ecto-mesodakinin hafif üstü gibi denilebilir. Ancak göbek-bel çevresi endo-mesodakinin biraz yağlı hali ve göğüstede yağ mevcut.

Ben başta biraz yağ eritmeyi sonra da düzenli şekilde kilo almayı düşünüyorum. Sizce doğru mudur ve şimdi nasıl bir program yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkürler:)

2. The Gimp

The Gimp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yok mu yardım edecek?

3. The Gimp

The Gimp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    uppppppppppppp

4. The Gimp

The Gimp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    özet geçiyorum: 1 aylık programım bitti yarım yağlı vücudum var. Nasıl bir programla devam edeyim?

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ilk ayki program geçtiyse 2. aylık programa geç sitede olması gerek

Sayfayı Paylaş