Insanity ya da P90. Öneriniz Hangisi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rendekar tarafından 4 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rendekar

rendekar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar evde yapılabilecek program tavsiyesi istiyorum. Öncesinde jillian michaels 30 days of shred programına biraz devam etmiştim sonra leslie 3 mil yürüyüşe devam ettim. Spor geçmişim yok ama düzenli olarak yapmaya başladım her gün yapabilecek bir program arıyorum p90 mi insanity mi? Hangini önerirsiniz? Ya da bunlar dışında önerisi olan var mı? Bu arada cinsiyet kadın boy 165 kilo 66 yaş 19

2. rendekar

rendekar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Fünffünf

Fünffünf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eğer amacın azıcık kas yapayım dinç olayım atletik olayımsa p90 tam sana göre çünkü Tony Horton denilen elemanın bu programı kas geliştirirken yağ yakmayla alakalı e tabi beslenmenede dikkat etmelisin. Ancak insanity tam bir yağ yakma definasyon programı ve daha çok kardiyovasküler vücut ağırlığıyla yapılan hareketler içeriyor yanlız insanity durmak bilmeden devam eden bir delilik cidden kendini bu deliliğe hazırlamalısın :D

4. rendekar

rendekar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap için sağol ama ben çoktan başladım ikinci haftaıyı bitirdim bile :D t25 shaun t.nin programı yine. Bu daha kolaymış insanityden.

Sayfayı Paylaş