her yerim şişti

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve massacrewin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İyi akşamlar,
    18 yaşındayım, 95 kiloya çıktım. Boyum 175 cm.
    Aldığım kilolarla beraber;
    Kalçam:110
    Göbek:110
    Bacaklarda kalınlaştı doğal olarak. Kilo vermek istiyorum ve vermemin gerektiğinin farkındayım. Öncesinde fitness ve body ile uğraştım. Bilgiliyim yani biraz ancak kilo vermek için hiç bir adım atmıyorum. Sofraya oturduğum zaman kendime dur diyemiyorum yiyip içiyorum ama sonrasında pişman oluyorum gerçekten. Ne yapmalıyım affınıza sığınarak soruyorum.

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Üstünü çıkarıp aynaya bak ve ben böyle gözükmek istemiyorum de ve hemen başla düzgün kalori hesaplamı bir beslenme programıyla daha sonra fitnessa başlayıp erittiğin yağların altından çıkmasını istediğin kas kütlesini inşa etmeye başla eğer sağlam iradeye ve azime sahipsen anlattıklarım o kadar kolayki ama değilsen bunlar sana sadece ızdırap olur. Belki biraz psikopatça ama antrenmanlardan sonra ellerim titreyerek üzerimden t-shirtümü çıkaramayıp oturup kendi kendime kahkaha attığım çok oldu bu bana zevk veriyo senin içinde başkalarına zor gelen şeylerden zevk alman gerek. Umarım hedeflerine ulaşırsın.

Npanga ve massacrewin bunu beğendi.
  3. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hayatım boyunca bir çoğu şeyin en iyisini ben yaparım gözüyle baktım. Bunu da yapabilirim ama hiç bir şey yapmıyorum cidden anlam veremiyorum. Yorumlayıp desteklediğin için teşekkür ederim.

4. mood

mood Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Gereken tek şey bir adım atmak. Gelişimi gördükten sonra fitnessa bağlanırsın ve beslenme vs.'ni de düzenlersin

massacrewin bunu beğendi.
  5. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Beslenmemi yoluna koysam devamı su gibi gelicek eminim bundan. Ama beslenmeyi yoluna koyamıyorum bir türlü.

6. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    4 yıl önce falan 105 kilogramdım. Bir kalçam , basenlerim vardı ki sana anlatamam. Ne giyersem giyeyim hangi marka alırsam alayım hiçbir şey yakışmıyordu. O kadar futbol oynamama rağmen böyleydi , futbol-basketbol oynamamı etkiliyordu. Apartmandan yukarı çıkarken birinci katta terleyip t-shirt ümü çıkarttığım günleri biliyorum. Buna benzer bin çeşit seni kilodan nefret ettirecek şeyleri sayabilirim.
    Spora başla tabi öncelikle. Su iç fazla fazla. Hem iştahını kesecektir hem yağ yakımını arttırır. Acıktığında gerekirse zorlayarak iki bardak su iç greceksindir etkisini. Yediğin şeyleri light yemeye çalış. Süt - peynir - kaşar - yoğurt vs. Form un light güzel ürünleri var bu sayede zamanla kalori alımını da azaltmış olursun. Atıştırmalık bu ürünleri tercih edebilirsin.

7. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle konuyu görüp yorumladığın için sağol. Vücuduma baktığım zaman gerçekten bu ben değilim diyorum aşırı kilo aldım dikkat etmeyerek. Ramazan ayındayız mâlum birde. Şimdiden kilo vermek istiyorum ama napmalıyım fikrim yok. 105 kilodan düştüğün süreçte neler yaptığını anlatabilir misin? İstersen burdan istersen özelden.

8. mertcanzyzz

mertcanzyzz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmeyi yoluna koyamıyorum demişsin bence bu noktada supplement kunlanmanı öneririm yüksek protein diyeti hem tok tutar hemde zayıflarken kas yıkımını engeller bunun dısında en önemlisi kafanda bitirmen lazım kararlılık ve dsiplin olduktan yapamıyacagın birşey yok

Sayfayı Paylaş