Her Konu Hakkında Sıfırım Yardım Lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve D-Day06061944 tarafından 2 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. D-Day06061944

D-Day06061944 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba beyler, ben 16 yaşında Anadolu'nun bağrından kopmuş bir gencim. Baştan söylemem gerek bu vücut işleriyle hayatım boyunca hiç uğraş(a)madım, tek kardeşim az biraz da asosyal bir tipim, sorun benden kaynaklanmıyor aslında sadece sigara alkol cart curt ortamlarından kendimi soyutladığımdan pek arkadaşım bulunmamakta, haliyle de tulum hayri tiplemesinde bi insanım. İnde yaşıyorum desem yeridir ayda yılda bir dışarı çıkarım yani. Sizden istediğim her haliyle sıfır olan bi kilolu insanın nereden başlaması ne yapması, yani biraz bakındım ama bu işler araştırma yapmadan başlanırsa sonradan sıkıntı çıkabiliyormuş, o yüzden tecrübeli arkadaşlara sorma gereği duydum. Dediğim gibi daha önce hiç bu işlerle uğraşmadığımdan her yerim yağ bağladı diyebilirim, vesselam tamamen ham olan sıfır tecrübe bi insan yağlarından kurtulup orta halli estetik bir vücuda sahip olması için ne yapması gerekir? Öyle mucizeler beklemiyorum tabii ki, sizden aldığım tavsiyelerle devam edip hayat boyu sürdürmeyi devam ediyorum inşallah.

Boy : 173 cm
    Kilo : 85 kg

Hayırlı akşamlar, iyi forumlar.

2. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle spor salonuna beslenmeye vakit ayırabilir misin bunu açıklayabilir misin? Beslenmeyi yoluna koymaktan başlamalısın işe. Beslenmesiz kilo vermen imkansız. Daha sonra bi spor salonuna git yazıl senin tiplemende bi insan ilk haftalarda zorluk çekecektir. Zorlanabilirsin zor gelebilir evde yatmak varken ne salonu ya diye sitem edebilirsin ama eğer 1 ay 2 ay düzenli bu işi yaparsan vücudundaki güzel sonuçlar ve değişimleri gördükten sonra bırakamayacaksın ve araştırmaya koyulacaksın. Sonrası senin için zevkli bi hale dönüşecek emin ol. İlk yapman gereken günlük yaşamını düzene koymak.

Sayfayı Paylaş