her bulduğunu yemek ve hacim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve leone35 tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. leone35

leone35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, spora başlayalı 1 ay oluyor. Amacım kas kütlesini arttırmak açıkçası yağ oranını önemsemiyorum. 1 ayda 70`den 75 kiloya kadar çıktım başlıktada belirttiğim gibi her bulduğunu yemekle. Günde 2 ekmek 1 litre süt ve 100 gr eti cici bebe mutlaka tüketiyorum. İki günde bir yarım litre kola tüketiyorumdur. Forumda yazılanları okuduğumda çoğu kişinin ekmek kola vb besinleri tüketmediğini gördüm amaç kütleyi arttırmaksa neden her bulduğumuzu yemiyoruz? Günde kilo başına 2 gr protein mutlaka alıyorum yukarıda yazdığım besinlerde kalori ihtiyacını karşılıyor sizce kas kütlesi düzenli çalışmayla artar mı?

2. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    2 ekmek az değilmi 3 çe çıkar onu. :)
    İşin aslın eğer bu yola baş koyacaksan beslenme programına uymanı tavsiye ederim öyle ne bulursan yemekle çok zor oluyor.

leone35 bunu beğendi.
  3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    az yemekten iyidir sonuçta ama daha sonra yağ yakım sürecinde bulunacaksan işin zor. artı olarak yüksek glisemik indeksli besinler tavsiye edilmez kas kazanma sürecinde metabolizmaya yük bindirdiği için.

leone35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş