Her şey böyle

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm abilerim 16 yaşındayım 1.75 boylarında 90 kilo yani şişman biriyim ben bunu eskiden sorun etmezdim çünkü okul ortamımda komik olduğum için sevilen bir insandım okulun nerdeyse en güzel kızıyla çıkıyordum ama büyüdükçe işler gelişti şimdi 16 yaşındayım hala bir çok kişi var çevremde ama şöyle izlenimlerim oldu son günlerde yakın arkadaşlarımdan ezilmeler görüyorum şöyle anlatıyım çıktığım kızdan ayrıldıktan sonra bunalımmıdır nedir başkasıyla olma isteğim yoktu açıkçası ve sonradan erkeklik hali başladı tabii neyse buraları geçelim arkadaşlarımdan tipsiz olduğumu kilolu olduğumu duydum resmen yüzüme vuruyolardı ve bana bizim takıldığımız kızlar belli sen gibi takılmıyoruz gibi yüksekten bakan laflar söylendi açıkcası üzüldüm yakın arkadaşlarım oldukları için sonra denemeye karar verdim gittim bir kızla telefonda güzel güzel konuştum ettim kız güzel sayılır yani güzel güzel konuştum baya sıra geldi tiplere oraya kadar iyi faceden ekledim telefondan konuşuodm bumusun dedi evet dedim neyse ya tamam kalsın lafını duyunca bir hüzün çöktü içime kötü bişey sonuçta ve düşündüm sonuçta Yüce Yaratıcımızın verdiği yüz nasıl çirkin olabilir ki herkesin güzelliği vardır diye tipimi katmadım ama kilo olayını düşündüm ve zayıflamam gerektiğini anladım zayıflamak istiyorum ama yeni bir hobim oluştu koşucu yani atlet olmak istiyorum belirli bir alanda her gün koşu yapsam bu kiloyla zayıflıyabilirmiyim ve iyi koşabilirmiyim acaba diye sormak istedim bir yerdede içimi döktüm... okuduğunuz için teşekkür ederim :)

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hazıra konma foruma biraz göz gezdir, internet çok büyük nimet tüm imkanlarını kullan kardiyo neymiş nasıl yapılırmış felan, istersen kardiyoyu da senin yerine yapalım güzel olur değil mi ? Ayrıca kafana fazla takma böyle şeyleri, taktıkça büyütürsün bir takıntı haline gelir ilerde bir gün sosyal fobik olur çıkarsın :)

3. brhmcr

brhmcr Guest

Bir yerden başlamak lazım.Önce koşmakla başla.O arada bol bol okumaya devam. Yeni başlayanlar, beslenme forumu sabit başlıkları okunmalı :) Kolay gelsin

4. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bugunden itibaren cola mola ekmekti şekerdi pilavı herşeyi çıkardım hayatımdan kilo veremeye başlıcam yani ama şimdi koşamıorm bayramdan sonra anca mağlum oruç tutuorss açıkcası olmuyor ben bütün zararlı yiğecekleri içecekleri kesiorm hergün 1 saat koşucam ki koşular normal koşu olmucak 1 hafta antreman gibi normal uzun tempoda uzun koşucam kardio gibi 1 haftadan sonra sprint koşmayı düşünüorm artık herşeyi göze aldım kilomu felan takmıyorum vücudu zorlucam ne olursa olsun .. bide bu mekik şınav olayı var abilerim şimdi normal şınav çekemiorm nasıl şınav çekmeliyim yada çekmelimiyim mekik olayınıda çekmelimiyim çekersem hangi tür çekmeliym ?

5. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
  6. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    colayı kesmene gerek yok cola karnı bos sisirdiği için tok tutacakdır suyuda bol tüket farkı görürsün basarılar diliyorum

7. Reginard

Reginard Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bence yanlış bir öneri çünkü kolanın şeker oranı çok yüksek.

8. mckhatliam

mckhatliam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cola yerini bir madem suıyu al meyvesiz tatlandırıcı al limonu sık tatlandırıcıyı at saten cola gibi olr .

9. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    benim 120 kilo arkadasım 100 kiloya düstü 100 kiloya öle böle duyma sözlerle konusmuyorum

10. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Abi şimdi bir bilgim yok değil ama seni kırmak istemiyorum Colanın şeker oranı felan yüksek şekerde kilo yapıyoru diye biliyorum maden suyu kullanıyorum içecek olarakta ayran uygun olurmu şimdi ramazan oldupu için yapamıorm kardio oruçtan :S

11. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    siz bilirsiniz ben arkadasda gördüğümü söyledim adam 120 kilodan 100 kiloya düstü 5 günde

12. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Abicim ne yapmış ne yemişite okadar düşmüş o :D ? benımde ztn 20 kilom var bende 5 değil 15 günde veriyim dile benden ne dilersen :D

13. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasla konusum tam diyetini verem istersen ama sunu biliyom kolayla suyu bayağı içio

14. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam abi cola ile su nedir ki kilo verdiriyorsa ben her dakika cola içerim zaten ama cola şeker diye bilirdim bunca zaman :D

15. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] konustuğumuz konusma burada ss li :) ama kola dan korkma suyuda bol iç :) basarılar

16. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kilo vermek isteyen adama kola önereni ilk defa görüyorum.

Akay, mma- ve Coentrao bunu beğendi.
  17. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bu kilo aldırıyor diyipde kaldırıp atmayın demek istiyorum herseyin coğu zarar olduğu gibide azıda zarar sadece sabah kahvaltı yap öğlen kesinlikle yeme aksamda canın istiyosa rahatsız etmeyecek kadar ye o kdr farkı görürsün arkadasım öle yapıyor ss sinide koydum zaten normalde evi bizim evin yanında ama kanıt için video cekmem gerekirdi :)

18. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Kilo vermek isteyen birisi için kola en berbat içeceklerden birisidir. Kolada litre başına 20 küp şeker, miktarında şeker vardır.

(!)

En ölümcül kimyasal yağ yakıcılar günde 1 kilo verdiriyor. 5günde 20 kilo vermek akıl dışıdır. Lütfen biraz daha gerçekçi olalım.

Sizde lütfen her söylenene inanmayın, biraz daha araştırmaya gayret edin.

Kola sağlığa zararlıdır. İçersinde sağlığa zararlı bir çok kimyasal barındırır. Şeker oranı fazladır. Tüm gazlı içecekler gibi kola da böbrek taşı oluşumunu tetikler.

Bu forumda olduğumuza göre hepimizin elinin altında internet gibi bir nimet var. Lütfen biraz daha araştırmacı olalım..

Akay bunu beğendi.
  19. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    kola şişirir falan demişsinde arkadaşım kola ilk şişirir 60 dakika sonrada inanılmaz bir açlık hissi oluşturur

20. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    sis bilirsiniz ben bizzat gördüğümü yazdım belki insandan insana değisiyordur benim ne yaparsam yapıyım kilo alamadığım gibi dir belkide

Sayfayı Paylaş