Hep ama hep agri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Revosyan tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Revosyan

Revosyan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar

bir sorum olacak bu sporu yaklasik 5 6 aydir yapiyorum her ne olursa olsun hep kaldirdigim agirliklarda sag kolum sola gore daha kasli olmasina rahmen ( olcumlere gore ) hep agriyaj taraf sag kolum oluyor ornegin son sette 8. Tekrari yapicam sol kolda agri yok sag kola agri giriyor ve birakmak zorunda kaliyorum kaldirdigim agirlikta 6 kg 8 kg arasinda az kg cok tekrar uygulayanlardanim aci bileklere de vuruyor bileklerim ince yapilidir biraz yasim 16 yag orani 20 kusur Ne onerirsiniz iyi oyunlar supplement olarak sadece on nutrition ve muscletech nitrotech kullaniyorum

2. Revosyan

Revosyan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım edecek yok mu

3. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Bileklerin zayıftır ceremesini kolların çekiyordur.Bilek zayıflığından çalışamıyorsan kalın bir bar ile yap.
    Bisikletlerin tutuş yerlerine geçirilen süngerden al 50 kuruş falan onu dumbell,bar yada makinenin tutuş yerine geçirip çalış.
    Bilek çalışmıyorsan mutlaka çalış.İyi ısınmayınca göğüs,sırt,omuz çalışırken sol omzum çok ağrıyor ısınmadığın için olabilir.
    Odana bir kova kum koy parmakların görünmeyecek şekilde kuma sok parmaklarının hareket kabiliyeti bitene kadar hareket ettir forumda okudum işime yaradı.
    Yağ oranın %20 küsürse bu çok demektir kardeşim kardiyo kesinlikle yapmalısın Carnitine kullanabilirsin.
    Optimum nutrition bir marka ürünün adını yazman gerekir ayrıca neden iyi oyunlar yazdın:D

4. Revosyan

Revosyan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok cok sagol kardesim

Forumlar diyecegime oyunlar demisim duzelteyim :D

Sayfayı Paylaş