Hem Vücut Geliştirme İle Uğraşıp Hem De Dans Etmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Memoed tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Memoed

Memoed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık altı aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Bunun yanı sıra altı yıl gibi bir süredir de dans ile uğraşıyorum. Uğraştığım dans türünün adı popping olarak geçiyor. Sizden sağlıklı yorumlar alabilmek adına kısaca bu dans türünden bahsedeyim: Popping denilen dans türü genel itibariyle vücudu kitlemeye yönelik bir dans türü. Yani kaba bir tabirle, dans ettiğim sırada vücudumdaki tüm kasları sıkıp bırakıyorum. Merak eden arkadaşlar için aşağıya kısa bir video koydum. Bu videoyu izlerseniz sorum hakkında daha yararlı yorum yapabilirsiniz.

Lafı çok uzatmadan soruma geleyim. Şuan hacim kazanmak istiyorum. Fakat aklıma takılan şey şu: Spordan sonra evde veya dinlenme günümde evde dans ediyorum. Dediğim gibi tüm vücudum, kaslarım sürekli hareket halinde oluyor. Dans etmemin hacim kazanmama olumsuz bir etkisi olur mu? Sizden bu konu hakkında yardım istiyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.

2. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Kardiyo antrenmanı yerine geçer. Arasıra spor yapmadığı günlerde yapabilirsin.
    Seks yapmaktan ip atamaya kadar pekçok eylem kardiyodur esasında. Yeterki nabzı yükseltin.
    Kaş kaybı yaşayacağını sanmam.

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Aslında daha iyi olur, yürümek gibi heryerin çalışıyor ve vücuduna kan pompalanarak antrenmana hazır hale geliyor. Kabiliyetsizin kralı olmasam bende dans etmek isterdim.

Sayfayı Paylaş