Hastayken spor yapilir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Btrvysl tarafından 3 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaslar malum kis ayindayiz korunmama ragmen bi sekilde soguk almisim sadece 3 4 dkde bir iki uc kere oksuruyorum hani havayi alirsiniz sanki cok almis gibi olupta zorla oksurursunuz ya oyle bi oksurme sizce sporu yapayim mi yoksa gecene kadar gelmeyeyim mi?

2. koraybfm

koraybfm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Doğru mu bilmiyorum ama çok ağır hasta olmadığım sürece spora gidiyorum iyi geliyor.Broscience olabilir ama sporda vücut sıcaklığı arttığı için mikroplar ölüyormuş sanırım sonuçta vücudun ateşinin çıkmasıda mikroplar ölmesi için.Broscience ise özür dilerim :D Ksıacası ben gitmeni öneririm.

3. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Yani sicaklik iyi gelirde bizim salonda isitma vs yok cok terleyemiyoruz kis aylarinda ama bi yandanda vizelerden dolayi cok ara verdim agirliklar dusuyor hamlik vuracak bide oksurugun gecmesi uzun surer sanirim ama ben gideyim yinede

4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    yapayım mı yapmayayım mı durumundaysan antremanını yap
    gerçekten hastalığın ciddi durumda olsa istesende yapamayacaksın zaten,böyle bir şeyi düşünme durumun dahi olmaz

5. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Oyleyse yapabilirim herhangi bir kirginlik vs yok zipkin gibiyim sadece oksuruyorum o kadar onun disinda nezle grip agri halsizlik vs yok saglamim

6. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    spor yaparken uzun kollu giysilerle yap ve eve gidiş dönüş için kalın giysilerin olsun yoksa ciddi hastalığa çevirebilir
    mümkünse akşamları spor yapma

7. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Tavsiye icin sagolun hocam ben hala yaz havasinda kisa kollularla dolasiyorum salondada hocam seyi sorayim belimin yanlarinda ve goguslerimde biraz yag var eritirsem gercekten daha hos gozukecek vucudum fitlige kavusacak yag yakmak icin bisikletmi yuruyusmu yoksa kosumu yapayim

8. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    6 şiddetinde ara ara 5 e inerek hızlı yürüyüş yapmanı öneririm koşu iyi olmuyor bacaklar dayanmıyor
    yağ yakmak istiyorsan antreman günlerinde daha fazla bölge çalışmanda faydalı olur full body tarzı

9. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Sagolun hocam bende onun icin sordum bacaklarim dayanmiyor kosuda bolgesel derken soyle antrenmanim 4 gunluk hergun bir bolge var tabi bacak gunum haric o gun sirt ve bacak beraber kastettiginiz bolgesel dediginiz bu sanirim.

10. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    aynı gün göğüs sırt omuz bacak kol hepsini aynı antremanda yaparsan vücudun normalde yaktığından daha fazla yağ yakar
    ancak ağırlık arttırmak zordur senin önceliğin yağ yakmak ise bu sistem senin için daha uygun olabilir
    veya normal antremanlarının sonuna diğer bölgelerden 1er hareket 3er set 20 şer tekrardan ekleyebilirsin

11. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam inanirmisiniz sebebini bilmiyorum ancak bazen denemeye calisiyorum mesela gogusten sonra on kol gireyim diyorum on kolun ilk setinden sonra bitiyorum birakiyorum yani bana tek bolge bile olmeme yetiyor bunu nasil asarim takviyesiz

12. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    göğüsten sonra kol çalıştığın zaman normalde çalıştığın ağırlıkla ve aynı tempoda çalışamazsın büyük ihtimal bununla ilgili
    normalde sen 12 kg ile çalışıyorsan burada 7.5 la çalışman lazım veya 12 tekrar yapabileceğin bir ağırlık olması lazım
    antreman öncesi nescafe tavsiye edebilirim enerji olarak

13. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Tesekkur ederim deneyeyim.

Sayfayı Paylaş