Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ölçek kutunun dibindeymiş kaşıkla karıştırdımda :d ama hayla günde 400 gr mi alcaz bunu ? tam anlamadım

2. yusuf00696

yusuf00696 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ıcınden cıkan olcekle agzına kadar doldur gunde 5 kere :) arada boyle tam agzına kadr doldurma 30 gun fılan gıtsın :), benım kolum 1 cm farkettı ya baktmda :) az ama olsn daha 1 kılosu bıttı heemen hemen
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Kasım 2013 ---
    beslenmeme dıkkat edemıyormkı arkadas bu yuzden etkısını fazla goremıyormm, gercı daha cumartesi basladım ben ne etkısını gorcem 1 haftada :) olmadı bıle

3. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2Ölcek antremandan 30dk önce 2ölcek antremandan hemen sonra 1ölcekte yatmadan önce yapsasm iyi olurmu ? dediğn gibi arada tam ağzına kadar doldurmam :d
    Sütüde ne kadar yapayım ? 250 Ml süt yeterlimidir
    Gece yatmadan önceki 1ölceğide 100 ml süt ?

4. mettosun

mettosun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sitede herkes 2 ya da 3 bolmus olcegı.ben 200 gr mı 400 mlme karıstırıp muz cevız yulaf karıstırıp mıkserde gece yatmadan 1-2 saat once tek seferde alıyorum.acaba daha vertımlı kullanmak ıcın ben de mı bolmelıyım

5. JaqenH'ghar

JaqenH'ghar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bursa
    ben dün kullanmaya başladım. kullanım şeklinde 2 farklı tarif var ben 1.tarifi uyguluyorum antrenmandan 30 dk önce ve hemen sonrasında olmak üzere günde 2 defa 5 ölçek gainer 500 ml süt ile karıştırıyorum. sizce bu kadar fazla olmasına gerek varmı? 2 ölçekte yeterlimidir? gerçekten böyle devam edersem 10 günde biter kova,ben bi 45 gün götürür diye düşünmüştüm.

6. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bende bu kadar hemen biticeğini düşünmemiştim o tarifinde gibi uygularsak antremandan 30 dk önce 5 ölcek = 200 gram ve antremandan hemen sonra 5 ölcek=200 gram günde 400 gram yapıyor bendeki 5 kg 5000/400=12.5 gün gidiyor :d arkadaslar günde sadece 5ölcek yapın dedi ben antremandan önce 2 ölcek antremandan hemen sonra 2 ölcek ve yatmadan öncede 1 ölcek yapıcam bakalım 200 gram günde yani 1ay kadar idare eder böyle

7. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    200gr-200gr kullanım şaka gibi bir şey. Antrenman öncesi iyi bir öğün geçiriliyorsa eğer, antrenman sonrasında 100-150 gram arası kullanmak yeterli olur. 100 gram gainer+1 ölçek protein tozu ise en optimum olanı. Hardline ProGainer bana kalırsa antrenman sonraları tek başına tüketilecek kadar kaliteli bir ürün değil. Protein profili çok kötü, protein tozuyla desteklenmeli. Konsantre whey ve soya proteini içeren bir gaineri vücut geliştirme sporu amaçlı gainer olarak kullanmak benim fikrim çok da iyi değil. Ancak yine de tek supplement bu ise, antrenman sonrası 150 gram almak yeterli. Öğün sıkıntısı oluyorsa da, antrenman öncesi 75 gr-antrenman sonrası 75 gr yeterli. İçeriğinde yüksek oranda şeker bulunan bir gaineri ise, yatmadan önce kullanmak göbek yapmaktan başka bir şey vermez. Bir de kahvaltı zamanlarında kullanılabilir.

8. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bodyforumtrye selamm şekere devamm :d asdafsa

9. mettosun

mettosun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 1 aydır kullanıyorum yaklasık 2.5 kılo aldım.boyum 178 kılom su an 55 oldu anca :) evde sporla(sınav mekık barfıx ayarlanabılır dambıl) sımdı devam edecem gainere ancak 3 gun evde spor 2 gun de yuzmeye gıtmek ıstıyorum.yuzmeyı ıyı bılıyorum ve cok zevk alıyorum.sızce kılo almak acısından sacma bı kombin mi olur?

10. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır olmaz özellikle yüzmenin çok faydasını görürsün hemen hemen bütün kasları çalıştıracağından bayağı da yararlı olur.

11. mst_mysterious

mst_mysterious Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Selamun Aleykum Arkadaşlar,
    Bu ve benzeri ürünlerin içinde domuz yağı gibi maddeler var mıdır? Bu konuda yardımcı olursanız ya da bilgi alabileceğim birini tavsiye ederseniz sevinirim..

12. burak3206

burak3206 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara-ısparta
    Bildiğim kadarıyla hardline nın helal gıda belgesi bulunuyor

Ayrıca Benimde Bi Sorum olucak weider protein tozu kullanıyorum ve yanına bu ürün sipariş ettim protein tozu ile beraber kullanım önerilerinizi bekliyorum. Spordan Önce 1 ölçek protein tozu ve spordan sonra 1 ölçek protein tozu ve 100 gr progainerı karıştırıp kullansam yararlı olurmu beslenmemi de iyi bir şekilde yapıyorum

13. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    içinden çıkan ölçek çok büyük kullanım şeklinde 5 ölçek yazıyor dolusuyla 5 ölçek atarsam çok fazla olacakmış gibi duruyor nasıl yapmalıyız arkadaşlar ant. sonra ve öğünden sonra içinden cıkan ölçekle kaç ölçek koymalıyız süte

14. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    400-500 süt'e 4 tam ölçek atıyorum. İyi karıştırırsan sorun yok.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

15. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    bunu 1 porsiyonda mı yapıyorsun yoksa bu dediğin ant. sonrası ve yemek sonrası toplam ölçek sayısı mı ?

16. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    4 antrenmandan önce, 4 antrenmandan sonra. 2 ölçek yatmadan önce. Off günlerde her yemekten sonra 2 ölçek alıyorum.

17. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    dediğniz şekilde kutu 1 ay dayanmaz sanırm :) doğru kullanım buysa yapacak bişey yok aynı şekilde kullanıcaz artık

18. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kutu 25 kullanımlık zaten 1 aylık diyebiliriz.

19. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben Antremandan 30 dk önce 2Ölcek hemen sonra 2Ölcek 400 Ml sütle karıstırıyorum 2.Hafta 3Kilo aldım :d az hafif göbek olcak gibi ama sıkıntı etmiyorum pek kilo almak hedefim suan zaten
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Aralık 2013 ---
    Antremandan önce 4ölcek yaptığında 1ölcek 40 gram 4x40=160 yapar antremandan sonrada 4 ölcek yine 160 gram günde 320 gram yapar yani ürün 5000 gram 5000/320=15 gün gider benim yaptığım sekilde 1ay kadar gidiyor ve suan kiloda alıyorum :d

20. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    Ant. 30 dk önce ve ant hemen sonra 4 ölçek atıyorum 400 ml süte ant. Sonra alınan 4 ölçekten sonra hemen yemek yiyorum bi sorun olur mu arkadaşlar ant. Sonra gainer ve yemeği nasıl ayarlamam lazım

Sayfayı Paylaş