Hangi bitkiler kalori yakmaya yardımcı olur.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jimraynor tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Burda yapabileceğiniz en iyi kürlerden bir tanesi 1 bardak suya sıkacağınız 2 yemek kaşığı limon suyu ilave edip bunu günde 1 defa içmek metabolizmayı hızlandırır. Yağların yakıllmasında hızlandırır.

Ayrıca aynı gün içerisinde 1 tane kabuk tarçın çayı içmek çok faydalıdır. Metabolizmayı hızlandırma açısından değil yağın yakılmasında ve kandaki şekerin dengelenmesinde de mükemmel bir yardımcıdır.

Aynı gün içerisinde limonlu su ve öğleden sonra 1 bardak kabuk tarçın çayı içmek mükemmel bir şekilde metabolizma hızlandırma değil yak yakmada mükemmel bir yardımcıdır.

Eğer mide şikayetiniz yoksa ülser gibi 12 parmak bağırsağı sorunları vs. aç karna içilmesini öneriyorum.

Bitkisel Tedavi Uzmanı
    Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu

UzmanTv.com'da videoyu izleyip birebir yazısını buraya döktüm.

Video için: http://www.uzmantv.com/hangi-bitkiler-kalori-yakmaya-yardimci-olur

umutn ve rodenward bunu beğendi.
  2. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    elma sirkesi de çok meşhurdur onunla ilgili bilgin var mı

3. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Elma sirkesi çok rağbet gören bir ürün. Ben de zaman zaman kullanıyorum. Sabah aç karnına bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı kullanılabilir. İsteyen bal koyabilir içine. Gün içinde her hangi bir zaman da tüketilebilir.

Bitkilere gelince, birkaç gün önce nerede olduğunu hatırlayamadığım bir kaynaktan aldığım notlara göre, aşağıdaki bitkilerden birer çay kaşığı karıştırıp kaynatarak günde 2-3 defa içilmesi ciddi sonuçlar veriyormuş:
    mete yaprağı
    yeşil çay
    funda yaprağı
    biberiye
    kekik

Sayfayı Paylaş