Hangi aminoyu kullanmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emrenody35 tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar 4 aydır bb sporuyla ilgileniyorum 3 aydır optimum whey gold standart kullanıyorum tozun yanına amino asit almaya karar verdim hangi aminoyu kullanmalıyım en etkilisi nedir yardımcı olursanız sevinirim

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Cevap veriyorum ; hicbiri, gerekli degil amino asit kullanimi, ama ben mutlaka alacagim diyorsaniz bcaa alin.

Lg Smart World

doxux bunu beğendi.
  3. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam ben 1.85 boyunda 76 kiloyum amacım kilo alıp şişirmek aminoda bcaa bar diye bcaa düşünmüyorum bcaa dahamı etkili tozun yanında

4. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Yardım edecek yokmu

5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    amino likit mega fort kullaniyorum fakat kesinlikle universal amino 3001 i tavsiye ediyorum 3 kutu kullandim tartismasiz piyasadaki en iyi amini asit weiderden dahi daha etkili oldugunu dusunuyorum

6. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Peki whey protein ile kullanınca güzel bir gelişim olurmu

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    bence wheyin espirisi antreaman sonra kana hizli karismasi yoksa yumurta gibi lor gibi kaliteli degil
    Şoyleki dymatize iso whey kullaniyorum 2.5-3 aydir son bir haftadir gunden 10-12 tane teflonda 4+4+4 ayri ogunlerde yagdiz yumurta pisiriyorum yemin ediyorum iso wheyden daha iyi sertlik ve hacim sagliyor

Eger whey in yoksa alma bol yumurta beyazi ye ama varsada gelisime yardimci olur

8. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam wheyim 1 haftaya bitecek 2 kutu bitti istedigim gelişim olmadı nalesef hangi tozu almalıyım hacim ve kütle kazanmak için yanına gaspari aminomax alıcam

9. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Amino 3001 tek türkiye özel ama ne hikmekse universalin whey bile türkiyede bulunmuyor. İngilizcesi olan arkadaşlara biraz araştırma yapmalarını öneririm. Alınabilcek en iyi kompleks amino asit amino 2700 dür.

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    bana kalirsa whey alma yumurta beyazi tüketimini artır ama illaki alacam diyorsan syntha 6 için iyi diyorlar içeriğindeki karbo ile hacim yapmaya yönelik bir protein tozu içinde çok çeşit protein var fiyatıda makul şahsen dymatize iso whey kullaniyorum pek memnun değilim

Amino max 8000 i de ilk ciktigi zaman almistim fiyati makul diye kesinlikle verim alamadim uzerine 40-50 daha koy amino 3001 al kesinlikle değer..

11. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam şimdi sen bana 150-250 tl arası dağlam bir toz önerirmisin hacim ve kütle kazanmam için sanki gelişimim durdu erimeye başladı kollar öyle hissediyorum

12. mehmet zeybek

mehmet zeybek Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    bende whey mıltıpower var fazla kullanmak istemiyorum günde kaçdefa ve nezman etkili olur

13. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ben xtend bcaa siparisi verdim hakkaten övülen bir ürün zaten definasyondayım bu ürünü antreman esnasinda kullanıp yüksek tekrar orta derece agirlikla temiz ve sert kas elde edebilirsin daha önce weider premium bcaa kullandim o kadar protein tozu kullandim su an hali hazirda iso 100 var yumurta tavuk kadar verim alamiyorum.Bence protein tozu alma güzel bir bcaa al antreman sistemini degistir yumurta tavuk ve ton baligi ye bu daha iyi emin ol

14. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Sadece antreman sonrasi alsan yeterli olur diger ogunleri gercek besinlerle doldurman daha saglikli

15. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam optimum gold standart kullanıyordum toz olarak 2 kutu bitti hardline whey 3matrixe geçiş uaptım ve xtend bcaa aldım antrenman esnasında içiyorum 2. Günü tamamladım bugün henüz enerji bakımından etki görmedim

16. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    2 günde bir etki hissedermisin bilmiyorumda 1 hafta kullanmak gerek en az xtend den sonraki gün kaslarda agri hissetmezsen işe yariyor demektir bende kullanacagim cuma gunu gelecek yazarim etkilerini

17. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Dün kol ölçüsü yaptırdım toz u ve bcaa yı yenilediğim için 38 çıktı sigarayıda bıraktım bakalım 1 ay sonra ölçü alıcaz kaç çıkacak umarım 40 olur

18. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bol yumurta beyazi ye omlet tarzinda teflon tavada 2 damla yag ile kahvaltida 4-5 antremandan sonra 4-5 tane her ogunun ardindan 1 avuc kuru uzum cekirdeksiz olursa kolay yeniyor diger ogunlerde tavuk gogsu veya ton baligi guzel hacim yaparsin gercek besinler cok cok daha etkili ben yesil mercimegi suda hasladim 100 er gram yiyorum ara ogun olarak boyle emin ol 1 ayda 42 cm olcu bile alirsin

19. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Hatta bidaha whey protein alma onun yerine ayda 70-80 lira sirf yumurtaya ver iso 100 um 10-15 servis kaldi pek kullanmiyorum bidaha almayi dusunmuyorum gece yatarken lor gercek etkili yemesi zor ama su ile gidiyor

20. mehmet zeybek

mehmet zeybek Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    peki sabh neyemeliyiz ben yağsız kilo almak istiyorıum ama sabah nekadr karbonhit.alayım acaba sabh almasam karbon hitrat sadece protein ağırlıklı yumurta felan diğer öğünlerde alsam karbon. u nasıl olur sabah karbon. alırsak yağ depo edermi vücut sizce

Sayfayı Paylaş