Haftada bir kaçamak uygun mudur ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve EdgeVII tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    pazar günleri iskenderim banko ilk hafta duble yemiştim ama artık tek yiyorum :))

pazar = iskender + profiterol banko

2. brhmcr

brhmcr Guest

Gözümde tutuyorlar :\

3. cems150

cems150 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında o konuda iyiyim karar verir ve motive olursam iradem taş gibi kafa_ kırılmaz ama canımda istemiyor değil :) haftada 1 gün hafiften kendime kıyak yapcam.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Dikkat edilmesi gereken bir nokta : Cheating yaptigimiz gun, insulin degerimiz tavan yaptigi icin gece uykudan uyanma, sabah yorgun hissetme gibi durumlarla karsilasabiliriz. Uyanirsak veya sabah kotu hissedersek kalan pizza parcalarini tirtiklamak yok, yasasin protein tozu :)

5. cems150

cems150 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle uyarı için teşekkürler :) demek ki fazla abartmamak gerek herşeyde olduğu gibi. Şu bacaklarımın hamlığı geçmedi gitti 10 gündür ağrı var dün yormadım bacağımı kardiyo falan yapmadım bugün biraz daha iyi genelde bacak çalıştıktan sora oluyor protein eksiğim olabilir mi ?kafa_duh

6. brhmcr

brhmcr Guest

Soyle bakmak lazim, vucudumuz bel alti ve ustu olarak ortalama %50 - %50 ayriliyor. Biz bacak idmanini genelde 1 gune koyuyoruz ve yukleniyoruz. Ust kismi ise mesela 3 gune boluyoruz :/ e durum boyle olunca recovery gec oluyor.
    Bacak idmani oncesi ve sonrasi karbo alimi arttirilabilir (yaglanma riski az olanlarda, hacim insaa edenlerde). Prolar ise genelde bacak idmanlarini hamstring; quadriceps ; calves; glutes olmak uzere ayirirlar. Boylece %50 ye bir anda yuklenilmez :) Ama tabi biz 200-250 kilo squat yapmadigimiz icin beslenmede degisiklik yapmak yeterli olacaktir.

Sayfayı Paylaş