haftada 6 gün çalışma yeni programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rekliox tarafından 21 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    1.gün Triceps sırt
    2.gün omuz karın
    3.gün biceps göğüs
    4.gün triceps karın
    5.gün omuz sırt
    6.gün biceps göğüs karın
    pazar dinlenme

arkadaşlar ilk 2 ay haftada 4 gün gittim ve gittiğim günlerde 3 bolge calısıyordum çok yorucu oluyordu eve gittiğimde kolumu kaldırmaya halim olmuyordu şimdi (3. ayımdayım) 2 bölge yapınca artık o kadar yorulmuyorum ve daha cok ağırlığın altına girebiliyorum sizce gelişme açısından zararı olurmu ?

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kollar overtrain olur. hiç değilse 2 haftada 1 kolları 1 kez girin. ayrıca göğüs ertesi triceps var bu da tricepslerin çok yorulmasına neden olur. ha bu arada şimdi gördüm bacak yok programda. biraz sert olacak ama bacaksız program doğru çöpe.
    forumu araştırın ilk olarak. bacak şart. detayını yazmayacağım yüzlerce kez yazıldı. ama haftada 2 kez kol gireceğinize 1 kere sağlam bacak girin kollarınız daha çok gelişir. çok saçma geldi değil mi ne alaka bacak çalışıyorum kol gelişiyor? forumu okuyun cevabı göreceksiniz.

3. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    3. ayın haftada 6 gün öyle mi ? Bana kalırsa bu kadar aceleci olmanın bi anlamı yok. İyi tamam güzel herkesin bir amacı var da kendini bu kadar hırpalaman gereksiz. Şampiyonlar haftada 6 gün çalışmıyor :) Eminim sen şimdi dediklerimi dikkate almayacak yine yoluna bildiğin gibi devam edeceksin.
    4. ayında da gelir buraya yazarsın: '6 gün çalışıyordum pilim bitti spora ara veriyorum...'

4. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    bacak konusunda yazılanları okudum forumu 2 aydır düzenli takip ediyorum o konuda haklısın ama bacak calısmayı sevmiyorum , kollar konusunda dediklerini dikkate alacagım tesekkürler yorum için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:50 ----------

dışardan bakınca zor göründüğünü biliyorum ama aslında programım o kadar ağır değil her bölgeden 3 hareket calısıyorum yani bude bir günde 2 bölgeden toplam 6 hareket eder her birinide 4x8 yapmaya çalışıyorum eski programımda haftada 4 gundu ve her gun 3-4 bölge calısıyordum o günler cok daha zor geliyordu şimdiye göre ilk 5-6 ayı doldurduktan sonra bende çalışmayı hafifleteceğim daha dogrusu her bölgeyi haftada 1 kez gireceğim teşekkürler yorumun icin evet biraz kafamın dikin gitmeyi düsünüyorum en azından 1 ay denemek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş