Gelişme sürecim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Middlesmex tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba mutluluk verici bişi ama belkide ciddi bişey lütfen yav he he felan inanmicak ciddiyetsizler gelmesin ben 2 ay önce öyle düzensiz gittim fitnesse kardio felan yaptim arada bench arada kol hareketleri düzensiz 1 ay çaliştim
    4 hafta öncede toz aldim program yazdirdim hiç kacırmadim antremanimi

ölcülerim omuz 116 di kol 30 bel 87 boyun 40 göğüs 97 ( tam emin diilim göğüsden ) bu ölcüler antremansiz ken

4 hafta geçti düzenli yaptim tozu kullandim beslenmeme dikkat ettim dün ölcü aldirdim

omuz 120 kol 34 ( sıcak ken yani antremanın hemen ardından terim sogumamiş ken ölctüğümde 36 )
    bel 83 boyun 40 ( ayni ) göğüs 97 ( ayni )

biliyorum inanilmasi güc ama size yemin ederim yalan söylemiyorum söylesem bile kendimi kandiririm yalanla birşey kazanmam hoca bile şaşirdi muazzam gelişme dedi neyle besleniyorsun felan dedi sakasına

yaş 17
    boy 178
    kilo 75
    yağ orani 13

merak ettiğim genelde böyle oluyor sanırım cabuk gelişir sonra 1 cm için aylarimi vermem gerekir bu hizli gelişimin sebebi nedir birde göğüs 1 cm bile artmamiş şaka yok 1 cm bile yok ayni 4 hafta önceki haliyle ayni halbuki göğüsde çaliştim nizami yapmaya özen gösterdim göğüs niye gelişmemiştir

lütfen dalga geçmeyin yalan söylüyorum muamelesi yapmayin moralim bozulur ama cidden yalan yok yemin ettim

2. AslanPaşa

AslanPaşa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranı pek az geldi yanlış olmasın 75 kiloya

3. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    13.1 % yalniz 1 ay kardio yaptim düştü diyebilirim bel cevrem cok zaaten gölgede karın kaslar azıcık belli oluyo az değil bence

4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    valla hem yağ ölçümü, hem de ölçüler sağlıklı alınmazsa çok yanıltıcı olabiliyor...

sıcak ölçülerin birerbir aynı antrenmandan sonra alınması lazım, biceps çalışınca da sıcak oluyor kol, triceps çalışınca da. ama tricepsler sıcakken ölçü daha fazla çıkar...

yağ ölçümüde aynen, ölçüm öncesi bazı kurallar var, eğer uyulmazsa acaip farklı souçlar çıkıyor.

5. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranim dogru da konu yağ orani değildi dimi ?

Sayfayı Paylaş