Gece Uyumadan Önce Protein Alımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Belivea tarafından 1 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Belivea

Belivea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba ,
    Gece uyumadan önce kazein proteini almamız gerekli bunu çoğumuz biliyoruz uyguluyoruz veya uygulamıyoruz bilemem ama çoğu sitede uzun bir araştırma yaptım bu sitedede baya bi araştırdım ve kendimce bi taktik uygulamaya karar verdim tabi doğru yapıyorsam ama öncelikle şunu belirteyim uzun süredir protein tozu,BCA bir kaç tane daha suplement alıyordum karaciğerimi dinlerdirmek adına 3-4 aylığına ara vermeye karar verdim önceden gece uyumadan hemen önce 350 ml light süt ile whey protein içiyordum ara verince şu sıralar ;

140 gr yağsız tuzsuz lor peynir ile 4 yumurta beyazını karıştırıp tavada pişiriyorum ve bunu uyumadan 45 dk önce falan yapıyorum sizce doğru bir kararmıdır?
    Bu konu hakkında beni aydınlatırsanız çok iyi olur hepinize teşekkür ederim.

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Vucut mide bosken ve uykudayken iyilesiyor o yuzden dolu mideyle yatilmamali,hem sindirime hem onarima ayni anda odaklanmasi guc

3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Yatmadan 1-2 saat önce yemek yemesi normal. Sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz. Herkesin yabancı ülkede yaşayan vücut geliştirmeciler gibi durumu yok. Benim tavsiyem, yemeğini yedikten 2 saat sonra uyu ve uyumadan hemen önce GH arttırıcı bir supplement tüket. Büyümene böyle biraz da olsa katkı sağlar.

4. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    gh arttırıcı supplement nedir hocam ?

5. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları: