Geç saatte Kardiyodan sonra ne yenilmeli

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emrahozsahin tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    Şuan diyet yapıyorum. Sporu da geç saatlerde yapabiliyorum ancak.
    İşten eve geç geldiğim için saat 22:00-23:00 gibi kardiyo yapıp (trainer üstünde bisiklet sürerek) duş alıp yatıyorum.
    Ancak gece geç olduğu için su içiyorum ve başka birşey yemiyorum. Acaba bu saatlerde birşey yemelimiyim, yoksa sadece su mu tüketmeliyim.

2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    eğer yarım saat üzeri kardiyo yapıyorsan kas yıkımını engellemek için protein içerikli besinler tüketebilirsin. Suppolement olarakta BCAA içerikli toparlayıcı ürünler hem toparlayıcı olması hemde düşük kalorili olması yönünden sen uyurkende yağ yakmana yardım eder. dinlendirir. kas yapmak gibi bir derdin yoksa, suyun yanında rahatlatıcı bitki çaylarını ekleyebilirsin. hiç bir zararı olmayacaktır.

3. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    Kas yapmak gibi bir derdim yok şuan. boy 1.75 kilo 96 70 kiloya kadar kardiyo yaparak ilerlemek istiyorum ondan sonra belki vücut geliştirmeye başlayabilirim.
    Sadece su ve bitki çayı yeterli mi diyorsun bu durumda.

4. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    e yeterl tabiki... meyve suyu içsen gece şeker aşmış olursun... nescafe içsen uykun tutmaz... su ve bitki çayı bu durumda en masum şeylerdir.

Sayfayı Paylaş