Gainerlarla İlgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KaanTam35 tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KaanTam35

KaanTam35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar (daha doğrusu abilerim) şubat ayından beri bu sporla ilgilenmekteyim gerek dayımın evlenmesi gerekse tatil için bir yerlere gitmem temmuzun başından beri ara vermeme sebep oldu. 1.68 boyunda 97 doğumlu birisiyim. Şubat ayında bu spora başladığımda 47 kiloydum kış boyunca düzenli beslenmem ve sporunda yardımıyla 54 kilo oldum ancak temmuzun başında ara vermem ve yazında gelmesi bana kilo kaybettirdi şu an 50 kiloyum. Spor salonu sahibiyle konuştum bana bir kaç Gainer önerdi ama sizinde yeni başlayanlar için bildiğiniz protein destekli en iyi olduğunu düşündüğünüz Gainer lar hangileridir? Bu konuda pek çok bilgim yok protein tozuydu, amino asitti ancak bana açıklarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler thums:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yasin kucuk, daha yeni basliyorsun supplement tavsiye etmiyoru, beslenmene ozen goster gerisi gelir.

3. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline ProGainer tavsıye ederım :)

4. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bence 1-2 yıldaha kullanma derim ama eğer kullanıcaksan bir kutuyu bitirdikten sonra hemen yenısını alma ara ver sonra tekrar kullanırsın gainer olarak gainerlerin kilo aldırdığını hiç görmedim alıcaksan whey protein al daha çok yararını görürsün

5. KaanTam35

KaanTam35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bu Gainer ı bi araştırdım gerçekten ürün hakkında çok güzel yorumlar ve görüşler var. Ürün içeriğinede baktım whey proteininin yanı sıra büyüme hormonu olan arjinini harekete geçirmeye yönelik ürünler de sağlıyor. Büyük ihtimalle bu ürünü alacağım çok saol.

@Violinfeo dostum zaten spor hocam da bunu tavsiye etti bi şöyle 55-60 kilo arası olup bırakıcam ürünü thums:

Sayfayı Paylaş