Gainerlar hakkında bir kaç soru..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DewiL tarafından 4 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bu sporu yazın 1.5-2 ay kadar yaptım araya okul girdi biraz ara verdim ama 2 haftadır evde altığım setle yapıyorum. ve kilo almaya ihtiyacım var 168 boy 48 kiloyum yaşım 16 öğrenci olduğumdan çok faazla param yok :D Universal Nutrition Gain Fast 3001 2312 gr almayı planlıyorum ama redis ürünlerinden NUTRI FORT –R 1kg si 15 tl iki ürün arasında dağlar kadar fark var ama ben gainfast i 1 kere alabilirim ikinciyi ancak 1.5 2 ay kadar sonra alabilme imkanım var. ama nutri fort 3kg nin yanında güzel bir amino takviyesi yaparak kullansam hangisi daha faydalı olur benim için

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merhaba,

Redis Nutrition markasi hakkinda bilgim yok, ancak sitede marka ve urunleri hakkinda yorumlar mevcut olmasi gerekir, bu basliklara göz atip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gainfast urunu hakkinda supplement arsivinden yorumlara göz atabilirsiniz.

Kilo aldiricilarda bakmaniz gereken konular, ne kadar seker icerdikleri ve kalori icerigi, tabiki protein iceriginin kaynagida onemlidir.

Bahsettiginiz markalar disinda Hardline Nutrition Progainer adli urunde bir cok kisi tarafindan begenilmekte. (yine yorumlara göz atabilirsiniz)

Saygilar

3. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yardımların için çok teşekkürler Despo şimdide harline progainer ve gain fast arasında kaldım :D

Sayfayı Paylaş