Gainer Kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cel4l1903 tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cel4l1903

cel4l1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yaklaşık 2-3aydır salona gidiyorum, boyum 1.93 kilom hardline progainer kullanmadan önce (yaklaşık 15gün) 68di şuan 72ye yakınım.Salondaki hoca Bana bcaa + gainer kullanmamı tavsiye etti.Gainer olarakta https://www.supplementler.com/urun/musclemeds-carnivor-mass-2590-gr-476 bunu önerdi.yarım ölçek kullanarak hardline'a göre daha iyi sonuç alabileceğimi söyledi.Hardline'ın buna göre iyi bi ürün olmadıgını söyledi.Kafam karışık vücut ölçülerimide yazayım ne yapmamı önerirsiniz cidden yardıma ihtiyacım var :D

Spora Başlamadan önce
    Kol:26 Omuz:108 Gögüs:93 Bel:84 kilo:67-68 Boy:1.93

Spora Başladıktan sonra
    Kol:29 Omuz:112 Gögüs:95 Bel:85 kilo:71.5-72 Boy:1.93

2. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Gainer kullanmaya devam etmekte kararlıysan musclemeds'i deneyebilirsin. Ama benim şahsi fikrim mass kullanmayı bırak hardlinedan sonra günlük karbonhidrat ve protein alımını hesapla whey+bcaa+kreatin kombinini yapıp antrenman günlüğünü düzebleyip hardcore antrenman yaparsan güzel sonuçlar alırsın. Kiloyu doğal kaliteli karbonhidratlardan da alabilirsin

3. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28

boyun bayaa uzunmus :D bi 20 kilo eksiğin var bu eğer temiz hacim yapmak istiyorsan 2 yılını alır ama kirli besleniceksen 2 aydada alırsın kolların falan değişmez g*t göbek yaparsın vücudun inüsiline karşı direnç kazanır o yüzden benim sana tavsiyem 3000 kcal ile başla karbonhidratı 350-400 gram şeklinde al proteinide 150-200 gram arası kalanıda yagdan sağla daha sonrasında 4000 e çıkarsın ve kendi gözlemlerine göre makrolarını hesaplarsın. antrenmanlarındada izole egzersizlere yüklen temel hareketler kalp ritmini yükseltir ve yine yağ glikojen protein yıkımına neden olur izoleye örnek vericek olursam tek kol konsantrasyon kıvırma (consantration curl) yalnızca çalışıcağın kası kullan başka kas gruplarından yardım alma kardiyo yapma.

4. cel4l1903

cel4l1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yemek yeme disiplinim gerektiği kadar yok malesef o yüzden toza yöneldim :( ilk 2 ay olabildiğince beslenmeye çalıştım ama yeterli olmadı Gainer kullandıgımda kilo almaya başladım.Gainer kullanarak kilo alabileceğim sanırım :D Peki Gainerin yanında herhangi protein tozu veya bcaa tarzı bir şey kullanmalımıyım?
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mayıs 2016 ---
    diğer postta dediğim gibi ilk 2 ay düzenli olarak yemek yemeye çalıştım doğal olarak kilo almaya zorladım ama okul olsun yemek yeme alışkanlığım olmadıgından olsun kilo alamadım ondan dolayı gainere yöneldim.Spor işini sosyal aktivite olarak görüyorum profesyonel olarak ilerleyemem diye düşünüyorum ama spor salonuna gidip egzersiz yapmayıda baya seviyorum bunun yanındada gelişim görmeyi istiyorum ondan dolayı çabalıyorum ama zorlanıyorum malesef :D

5. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yemek düzenini gözden geçirmelisin bence düzene oturtmaya çalış okulun varsa saklama kabı alıp akşamdan hazırla ne yiyeceğini götür. Ben öyle yapıyorum 4 kap yemekle gidiyorum okula yani:D imkansız değil. Vaktini ayırcaksın mutfağa birazcık. Progainerda iki ölçek içiyorsan toplam günde gainerdan aldığın yaklaşık 1600 kalori oluyor. Geri kalanını besinlerden karşılayabiliyor musun? Önemli olan o. Optimum serious mass öneririm ayrıca servis başına 1250 kalori 38 gram protein. Başarılı açıkçası, gainer kullanacaksan illa bunu deneyebilirsin. İçeriklerindeki bcaa kreatin glutamin değerlerine bakıp da iyi değerleri olan bi ürün alırsan şimdilik ekstra bir ürün almana gerek kalmaz.

6. cel4l1903

cel4l1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam pek yeme alışkanlığım yok evde yediklerimde anca beni götürüyor :D gainer kullanmak kolayıma geliyo okula yemek götürme imkanım malesef yok okulum evime uzak çünkü baya hemde :( o yüzden gainer kullanmak bana kolay geliyo ve sürekli yeme alışkanlığım olmadığı için kendimi ne kadar zorlasamda devamı gelmiyo bi yerden sonra sıkılıyorum bırakıyorum.dediğin gainer benim için biraz tuzlu kalıyo hocam öğrenciyim bütçem kısıtlı malesef :(

7. Avniyigit

Avniyigit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar bnde 17 yaşındayım 2.5 aydır bu sporla uğrşıyorum ilk ay 4 kilo aldım ikinci ay 1kilo aldım daha da alamıyom artık bendemi alsam gainer falan . boy 1.84 kilo 67 .

Sayfayı Paylaş