Gainer ile ilgili merak ettiklerim var! Yardım lütfen!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mannaroth tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mannaroth

mannaroth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    19 Yasındayım. 1.94 boy 77 kilodayım.
    4 Ay öncesinde spora 69kg olarak kilo alma amacıyla başladım ve gayet iyi bir miktarda kilo artışı oldu 8 KG aldım toplamda. Fakat son 1 aydır kilo alımım azaldı.
    İlk 3 ay dan sonra supplement kullanımı uygun görülüyormuş. Bu yüzden gainer kullanmaya karar verdim. Ve Twinlab Super Gainer Fuel 5400 Gr aldım.
    Şimdi beslenmemi hiç azaltmadan daha hızlı bir şekilde kilo almayı düşünmüyorum. Şu anki beslenmem ile ayda 1 kg alabiliyorum.Gainer ile bunu arttırarak 90 kg ye kadar çıkmak istiyorum.

Gainerın arkasında 350 GR bir ölçeği gün icinde 700ml Süt ile tüketiniz yazıyor. Ne zaman spordan önce sonra vs. kullanılacagı yazmıyor.
    Tek serviste 256 Gr Karbonhidrat , 50gr protein varmış.350 GR tek servis için çok değilmi ? Spordan önce sonra veya yatarken mi nasıl kullanmalıyım?
    Birde spordan sonra kullanım için evde yapıp shakera koyup götürsem 2 saat sonra içiceğim için bir sorun olurmu beklemesi shakerda onu merak ediyorum.
    Şimdiden ilgilenip cevaplıyanlara teşekkürler.

2. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Ayda 1 kg nasıl alıyorsun

3. mannaroth

mannaroth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beslenme programımımı yazayım? Normal beslenerek ayda 1kg alabiliyorum spor ile , karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum.Kısaca o yani.

4. TeRS

TeRS Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    tabikide çok kardeşim sen onu 4 e böl mesala sabah yemekten sonra 50 gram öğle yemekten sonra 50 gram 100 gram spordan sonra 50 gramda yatmadan önce al daha güzel sonuçlar alırsın direk 1 kerede içersen vucut dışarı atar.

5. mannaroth

mannaroth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anladım teşekkürler önerin için. Uygulamaya baslıyorum yarın bakalım inş güzel sonuclar alırım.

Sayfayı Paylaş