Günde kaç protein almalıyım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kenansrm tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    İyi forumlar herkese öncelikle başlamak istiyorum ben 91 kiloydum 3 ay önce şuan 178 boyla 72 kiloyum kilomu attım ama şuan da kas kutlemi artırmak istiyorum ve diyetisyenim bana bir diyet yaptı kas kütlesi artırmak için ama iyimi bilmiyorum bazı arkadaşlarım az protein diyor bazıları fazla sizden de yardım almak istedim
    Sabah 2 yumurta 2 dilim peynir kibrit kutusu kadar 4 dilim kepekli ekmek domates salatalık
    Ara öğün meyve ve 6 adet Badem
    Öğle 120 gram tavuk göğsü veya 60 gram kırmızı et yada 150 gram balık (tonbaligi olarak alıyorum ara sıra )
    Spor öncesi meyve ve bir avuç leblebi
    Spor sonrası bir meyve ve light süt
    Aksam 240 grm tavuk gogusu veya 120 gram kırmızı et veya 300 gram tavuk 2 dilim kepekli ekmek olarak bunu yazdı bu program bana kas kutlemi artırirmi yoksa faydası olmazmi bir yardım ederseniz çok sevinirim

2. Moustache

Moustache Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Devlet Irgatı
    Yer:
    Manisa & İzmir
    Bence başarılı sayılabilecek bir diyet programı ancak zaten yeterince zayıflamışsınız sizin hem hacim kazanmak hem de sporda harcayabilmek adına karbonhidratlardan yanada kalori ihtiyacınız var. Akşam yemeğinde kepekli ekmek yerine esmer pirinç veya bulgur pilavı ile tavkiye edebilirsiniz.

3. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bunu nekadar olarak yapabilirim yabi 1 dilim ekmeğe nekadar kaç gram

Sayfayı Paylaş