Güçsüz kemikler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve akay1234 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merak ettiğim bi soru var...örnek olarak vereyim kendimi:)ben şahsen belli bir yaştan sonra süt ve yumurtayı kestim çünkü midemi bulandırıyordu fakat simdi 18 yasindayim kemik gelişimi sürecimi tamamlamiş sayilirim fakat şimdi bodybuildinge başladim kemiklerim güçsüz ve ince sayılır.Ama şimdi zorlanarakta olsa süt ve yumurtamı aksatmıyorum :).Ben bodybuildinge devam edersem gelişen kaslarim güçsüz kemiklerimin zayifligini alt etmemi sağlarmi ?yani asıl sorum şu güçsüz kemikli birisi bodye gidiyorsa boşunamı gidiyor sayılır, alt yapısı güçsüz oldugu için ?

2. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    kas yaptıkca yapılan kas kemiğe baskı yapar ve o kemik güçlenir süt ü kesme devam et body nin boşa yapılma gibi bir durumu yok 1 bacağı olmayan 1 kolu olmayan insanlar bile yapıyor bunda amaç daha sağlıklı olmak sen devam et gün geçtikce güçlenir kemiklerinde kaslarında

birde illaki alt yapı olucak diye birşey yok ilk başladığımda gögüs bench in boş barına gücüm yetmiyordu altında kaldım kaçkez =) şimdi 45-50 basıyorum zamanla herşey

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
    S3R0XaT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş