Güç ve Kilo Kaybı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oniks41 tarafından 28 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce kendi kafama göre diyete başladım.ekmeği kestim filan 1 ayda 4 kilo verdim.tabi bu arada kendi kafama göre yaptığım için protein kaybı yaşayıp yaşamadım mı bilmiyorum.birde 1 hafta önce bağırsak enfeksiyonu geçirdim.hepsi üst üste geldi.Bicepslerim 36,5 cm den 36 cm ye düşmüş.Dün antreman yaparken güç kaybım olduğunu farkettim.normalde rahat kaldırabildiğim ağırlıklarda 6-7.tekrarlarda kesilmeye başladım. Bu yüzden antreman sonrası aldığım protein tozu miktarı normalde 1,5 ölçekdi,2 ölçeğe çıkardım.her gün en az 2 yumurta yemeye karar verdim.Sizin tavsiyeleriniz neler gücümü tekrardan kazanmam için?

birde kilo bakımından aslında çok kilolu gözükmüyorum ama göbek var.
    boy:187
    kilo:89

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    zayıflarken olcu azalması gayet normal benım kol 34 den 31 e ınmıştı omuz 122 den 119 a ınmıstı

3. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kafanıza göre diyet yaparken günlük almanız gereken lif miktarınızı es geçtiğiniz için muhtemelen ilk etki olarak bağırsaklar isyan etmiş, diyet yaparken lif alımının unutulması çok kötü bir hadise, "ölüm bağırsaktan başlar" bunun dışında proteini arttırman veya omega-3 ü eksik alman kötü kolestrolü abartmış ve yorgunluğun bundan dolayı başlamış olabilir, bilinçsiz diyet yapmayın lütfen.

4. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bağırsak enfeksiyonu ile ilgili olduğu için buradan devam etmek istiyorum.

Ben de bağırsak enfeksiyonu geçirdim. Antibiyotik tedavisine başlandı. 1 haftada 4 kilo verdim ve hala müthiş bir güç kaybı yaşıyorum. "Halim, mecalim yok" derler ya, aynen o şekilde. Bir an önce toparlanmam için tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş