Göbek Problemim ve Cardio

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Azeri tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba abilerim kardeşlerim , son aylarda bilinçsiz beslenmemden ve gıda sektöründe oldugumdan dolayı resimlerde olan göbeğim çıktı.Şimdi spor salonuna yazıldım ancak spor salonunundakı hocamız pek ilgilenmiyor bende sadece onun lafıyla hareket etmek istemedim ve araştırmaya başladım araştırdıkça kafam daha fazla karıştı.sorularıma geçiyim. Göbeğimi ve yağlarımı eritene kadar sadece cardio mu yapmalıyım yoksa cardioyla birlikte ağırlıkta mı çalışmalıyım? yağ yakıcı supplement kullanmalı mıyım ? bu göbeği eritmem kaç ayımı alır ? cevaplarsanız beni gerçekten çok mutlu edersiniz.Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada boy:181 kilo:86

Ekli Dosyalar:

• a.jpg
      a.jpg
      Dosya Boyutu:
      38,5 KB
      Görüntüleme:
      373
    • b.jpg
      b.jpg
      Dosya Boyutu:
      40,7 KB
      Görüntüleme:
      354
    • c.jpg
      c.jpg
      Dosya Boyutu:
      50,1 KB
      Görüntüleme:
      403
    • d.jpg
      d.jpg
      Dosya Boyutu:
      39,3 KB
      Görüntüleme:
      379
  2. cimmerian

cimmerian Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Forumu daha çok araştırırsanız sorularınızın cevabından fazlasını bulursunuz. Benim size tavsiyem cardio ve ağırlık antrenmanlarının bir arada olduğu bir programla çalışmak. Ve yemek düzenine dikkat etmek.

3. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yemek duzenı derken ınanın o kadar kaafam karıstı kı dogru cevabın ne oldugunu bılemıyorum artık.

4. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    guncel

5. punisher_05

punisher_05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    doktor adayı
    bi zahmet bu başlıkları bulursan paylaşıver burada

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline firmasına mesaj attım, evde kişisel antremanlar ve diyet yaptığımı ve kilo vermek ve kas kütlemde çökme olmaması için ne tavsiye edeceklerini sordum.Tabi ben 1 senedir L carnitin kullanıyorum.L carnitin ile birlikte bipro kullanmamı bu şekilde yağ almadan kilo verebileceğimi söylediler.Bu yemeklerden önce ve sonra son zamanlarda moda olan karbonatlı su olayına daldım, bence faydalı oldu.Ama karbonata fazla yüklenmememk gerekiyor.Mesela ben büyük bir bardak suyun içine yarım çay kaşığı karbonat atıp kahvaltı ve yemeklerden önce iyice eritip içiyorum, yemekten yarım saat sonra aynı ölçülerde yine karbonatlı su içiyorum.Ölçüyü kaçırmamak lazım ölçü kaçtımı miğdeye zararlı.2 aydır uyguluyorum tabi yediklerimi de azalttm faydasını gördüm.Sıkı pantolonlarım yavaş yavaş bollaşmaya başladı.Karbonatlı suyu araştır internetten.Yanlız karbonatlı su bazen kabızlık yapabiliyor bu nedenle ben birde lipton un karışık bitki çaylarını kullanıyorum.Yanlız Bunların yanında supradyn all day multi vitaminde kullanıyorum.Yanlız L carnitine ek olarak forumda yazan bazı şeyleri okuduktan sonra bcaa almayı düşündüm ve dün yine hardline bcaa ısmarladım bipro değil.Çünkü bcaa ların definasyon döneminde yağ yakmada etkili aminoasitler olduğu ve bunun yanında kas yıkımını önleyip hem protein içermesi hemde içeriği ile kas kütlesi artışına faydalı olduğunu da okudum.Bu nedenle whey proteinden daha cazip geldi şu dönemde.Çünkü amacım zayıflamak.Ben 120 kilodan 114 e düştüm 2 ayda.Böyle de devam etmeyi düşünüyorum.Ayrıca revoflex aldım 5 dakika diyor ben 100 tekrar yapıyorum baya bir sırt kısmımda ve karın kısmımda kasların çalıştığını hissettiriyor.Ama revoflex i hepsiburada dan aldım en azından diğer sitelerden daha güvenli geldi bana, birde kargo bedava olduğundan azip geldi.Onunla da çalışırken baya bir ter atıyorum.Yanında yapabilirsem sabah erken ve akşam, yapamazsam sadece akşam yürüyüş yapıyorum orta tempoda.Yürümeden önce mutlaka cranitin alıyorum hem yürümemde enerji olarak destek veriyor hemde yorgunluk hissetmiyorum.Hani 2. turu 3. turu atsammı diye düşünüyorum enerjiyle.Bildiğim kadarıyla L carnitini günlük hayatında spor yapmasa bile kullananlar var.Yanlız şöyle birşey var, zayıflarken mutlaka yediklerine dikkat edeceksin, çünkü bir süre yediklerini kısıp sonra birden hoşuna giden bir yemek olduğunda ve ne varsa yediğinde ucu kaçıyor.Şöyle örnek söylim, diyetle miğdem ufalmış hissi yaşadım, sonra hoşuma giden bir yemekten bu akşamlıkta iki tabak yiyeyim nasılsa yarın yemem dediğimde ertesi gün miğdemin yine dipsiz bir kuyuya döndüğünü hissettim.Bütün emeğin ikinci bir tabakla yok olabiliyor ve toparlamak için aynı emeği tekrar vrmek zorunda kalıyorsun.

Not: Ben tamamen amatörüm, kişisel olarak uygulamalarımı paylaşmak istedim.Burada profesyonel arkadaşlar var yanlış birşey varsa mutlaka bilgi vereceklerdir kanısındayım.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Şubat 2014 ---
    Ek olarak belirteyim, arada ufak tek tük tatlı kaçamakları dışında (onlarıda vucudumun ihtiyacı olduğu için seviyeli alıyorum) şekeri hayatımdan çıkardım.Çaylarımda hiç bir kimyasal içeriği olmayan stevia bitkisi ile üretilen tatlandırıcılardan kullanıyorum, zaten zamanla şekeri de bırakıyorsun çayda.Ben sadece kahvaltıda ilk bardak çayıma atıyorum bir tablet sonraki çaylarda ihtiyaç duymuyorum.
    Tuzu bırakmak zor sanırım, ben tuz olarak diyet tuz kullanıyorum.Bildiğin sofra tuzları vucutta suyu ödem haline getirip dışarıya atılmasını önlüyormuş.Zaten diyet tuzları Türk kalp vakfı ve böbrek vakfıda destekliyor.

7. xaqisium

xaqisium Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

Sayfayı Paylaş