Göbek problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ümitkurt tarafından 14 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ümitkurt

ümitkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, benim bir göbek problemim var. Fikirlerinizi almak istiyorum, sorun ve çözümleri hakkında. Sorun şu ki bazen açken bile göbeğim şiş duruyor, oturduğumda göbeğin alt kısmının dışarı taşması daha belirgin oluyor, kardiyo yapmaya başladım. 1 aydır haftada 2 gün yapıyorum,kilo verdim ama, göbek aynı. Tamam hemen belli olmaz ama bana bu göbek hep böylece duracakmış gibi geliyor. Aslında göbek sorunumun mide büyüklüğünden de fazlaca kaynaklandığını düşünsem de 3-4 aydır öncekine göre tek seferde daha az yiyerek midemi alıştırmaya çalışsam da bunun da pek faydası yok gibi sanki. Belki çok uzun zaman içerisinde. Ve göbeğimin bir enteresan kısmı şu, sarkık olmaması. Hep gergin. Evet üstünde bir yağ tabakası var ama hep gergin, bazılarınınkinin aksine yağlı olsa da sarkık değil. Bağırsaklarım da hassastır, çok fazla gazım olur. Ama gazım olduğunu hissetmediğim zamanlarda bile karnım böyledir. Gerçi forumda da okuduğum bazı yazılar sonucu bazılarının göbeğinin bu şekilde çıkık olduğunu hatta bunun karın kaslarındaki dışarı doğru bombelikten kaynaklandığını filan da okumuştum. Ama bilemiyorum, azimliyim ama pek umutlu da değilim. Bu konu hakkındaki yorum ve çözümü hakkındaki önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. ümitkurt

ümitkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En saçma soru/konunun benimki olduğunu sanmıyorum ama 91 kişi böyle düşünüyor demek!

3. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    :D:D Deriden kaynaklanıyor anladığım kadarıyla..Kilo vermiş olabilirsin ama deri sarkık olur biraz ayrıca herkezde az çok vardır bu katkat olma durumu sonuçta yağ oranı ve sıkılık alanında profesyonel değiliz kii onlarda bile azda olsa oluyor

ümitkurt bunu beğendi.
  4. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    vücuttaki yağ genellikle karın bölgesinde depolandığı için o bölgedeki yağı eritme zordur bunun için bir iki üc aylık çalışmalar yetmeyebilir. haftada iki gün kardio bence az üc gün yapabilirsen daha iyi olur ayrıca sadece kardiyo ile migdendeki yağlardan da kurtulamassın beslenmeni kesinlikle şekillendirmen lazım yağlar gitsin istiyosan minimum seviyede karbonhidrat alcaksın yağlı yemeklerden kızartmalardanda uzak durcaksın

ümitkurt bunu beğendi.
  5. xtigerby

xtigerby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu yapsa zaten göbek yapmazdı arkadaş :)

Sayfayı Paylaş