Göbek eritmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve khanjar1 tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. khanjar1

khanjar1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba.. aranıza yeni katıldım..

iğrenç bir göbeğim var bunu yok etmek istiyorum nasıl program uygulamalıyım??

Not: ankarada macfit spor salonuna kayıt oldum

2. Enes6094

Enes6094 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kardesim bende yeniyim bu sitede ama sitede arastirmalarim sonucu bi kere bölgesel kilo verme diye birşey yok. Yani sen göbeği eritmek icin gerekirse kol bacak omuzdan kilo verecen. Zararli karbonhidratlari yeme( bisküvi kola şeker cip tatli) onun yerine saglikli olan karbonhidratlari seç bulgur nohut fasulye findik ceviz tahillar kisacasi. Sonra düzenli egzersiz ile vucudunda kalori açigi olustur. En son kiloyu nerden aldiysan ilk ordan yanacak. Göbeğe siras gelene kadar devam. Mekik cekersen gobek alti kaslarin şişer göbeğin daha kalipli durur. Sen kardiyo yap. Sabah 1 saat yuruyus veya yüzme il atlama insallah yardimci olmusumdur

Bekci bunu beğendi.
  3. khanjar1

khanjar1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler.. diğer arkadaşların yorumlarını da bekliyorum

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Forumda gezerek arastirma yapmanin ne Kadar faydali oldugunun ispati olmus yazdiklariniz,tebrik ederim.
    Spor salonunada kayit olmussun,basladiginda mutlaka ordaki hocalarin bir program vericektir ve buda genelde tüm vücudu calistiran vücudun alismasi icin baslangic antremani olucaktir.arkadasin yazdigi gibi yediklerini kaliteli besinlereden secerek ve spor yapmaya baslayarak zaten bir süre sonra yag yakimi baslar,acele etmeden sabirla devam ederek baslayabilirsin.

Enes6094 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş