Göğüs ve Karın Yanları için Egzersiz Yardım :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve windsound42 tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. windsound42

windsound42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 17. Şuan 78 kiloyum. 1.80 boyundayım. Vücudumda Göğüslerim , sırtım ve göbek yanlarım aşırı derecede sarkık düzensiz. 1 eylülden itibaren spora başlıyorum bana bir Spor programı ve Spor yaparken kullanabileceğim vücut sıkılaştırmayı hızlandıran bir şey önerebilirmisiniz. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

2. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    bölgesel yaglanma var gibi görunuyor bir yerini öyle sadece tek kelimeyle çalışıp duzenleyemessin öyle olsa bnmde var oraları yaparken diger tarafların diger mesela gögsunu yaparsın yanların gider biraz kanat eklersin buseferde kollar kötu durur tam anlamıyla başlaman lazım kilon boyun iyi vucudunu görmedim ama 3 4 ayda azimle gayet forma girebilirsin kilon boyun orantılı hoca degilim ama yıllardır bu spor içindeyim vucudu görmeden program yazılmaz ama spora başla hocan vucudunu görup ölculerini alıp duzgun işe yarıcak bir program yazar ama dedigin yagları göturup sıkılastırman için biraz uzun calısmak lazım sen ust tarafları topladıkca zaten altlar gorunmez başarılar dilerim

windsound42 bunu beğendi.
  3. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Bölgesel kilo vermek yoktur sen diyetini ve sporunu düzenli olarak yap onlar kendiliğinden gidecektir onları takma kafana şekerli yağlı ve tuzlu şeyleri olabildiğince azalt spor yaparken gerisi kolay..

windsound42 bunu beğendi.
  4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş