Göğüs Sıkılaştırma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rocks tarafından 4 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rocks

rocks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar. Ben yaklaşık 2 aydır spor yapıyorum 1 sene kadar önce de yaklaşık 5 ay çalışmıştım. Sorunum ise şöyle ; göğüslerimi sıkılaştırmak istiyorum.Şu an çok fazla olmasa da bir miktar sarkık durumdalar çok geç olmadan sıkılaştırmak mümkünse eritmek hedefim.

Göğüste damla görüntüsü olsun istemiyorum, mümkünse daha düz ve sıkı bir görüntü istiyorum bunun için ne yapmalıyım ? Hocalarıma danışsam da tam tatmin edici bir cevap alamadım. Belki derdimi anlatmakta zorlanıyorum.Sizin bilgileriniz eminim çok faydalı olacaktır benim için. Şimdiden çok teşekkür ederim

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Göğüs kasınız yumuşak değildir göğsünüz yağlı olduğu iiçin yumuşaktır. Yağ yakımın için diyete başlayarak cardio ve body antrenmanları yapınız. Göğüs kısmına biraz ağırlık veriniz. Bol tekrarlı göğüs pressler açmalar vs. forumda uygun programlar mevcuıt.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resim koyabılırsen daha iyi yardımcı olabılırız gogusunuzde suan yagmı var kılolumusunuz
    tam olarak nasıl body yaparken sertmıydı? cunku normalde body yapınca gogusler sertlesıyor

4. rocks

rocks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevaplar için teşekkürler

boy : 1.83
    kilo: 78
    Hala body yapıyorum,durum diyet yapacak kadar kritik değil fakat dediğim gibi göğüslerim az da olsa sarkık benim istediğim çok şişkin damla görüntülü bir göğüsten çok sıkı ve nispeten daha düz bir göğüs.Bu sebeple ne tür bir antrenman programı izlemem gerektiğini merak ediyorum.
    Yani amacım fazladan hacim kazandırmak değil, varolan hacmi sıkılaştırmak.Nasıl bir çalışma yapmalıyım, yanlış çalışarak daha da şişirmek istemiyorum.

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Hacim artmadan sıkılaşma için iki açma hareketini süper set olarak çok tekrar yapmanızı öneririm. Geçen sene incline dumbell fly + butterfly yapıyordum. Çok verim almıştım. Sıkılaşma ve sertleşme iyi olmuştu. TAbi bu sırada zayıflama diyeti de yapıyordum.

Sayfayı Paylaş