Göğüs Kaslarım Ağrımıyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve grkntrpn tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. grkntrpn

grkntrpn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamun Aleyküm Hocalarım Abilerim 16 yaşındayım yaklaşık 7 aydır vg yapıyorum fakat artık antreman günlerim sonrasında göğüs kaslarımda ağrı hissetmiyorum bu konuda fikir ayrılıkları var konuyu tam olarak anlayamadım Kaslarımızın ağrıması gerekli mi ? Yoksa bir süre sonra gelişim de olsa ağrı olmaz mı ?

Son düzenleme: 31 Mayıs 2014
  2. Center Of Muscle

Center Of Muscle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeş sen kasları zorlamıyosun heralde ..Biraz ağırlık arttır.. Yani EN SON SEVİYEYE KADAR ZORLA..

'' Seni zorlamayan şey ,Seni değiştiremezde.'' KOLAY GELSİN

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Yapabildiğinin en ağırı yapacaksın ama nizami yapabildiğin kadar zorlanacan son setlerde birinden yardım al başında beklesin tıkanırsan azcık basar . Kimileri diyo hafif çalışılmalı ağır yapmamalı yyook bee :D okadar kolay mı. 4 hareketi geçme bunları yaparsan zaten ağrı olması lazım kesinlikle

Center Of Muscle bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Antremanın ardından illaki ağrı olucak diye bişiy yok,şehir efsanesi bunlar.

Balboa7 ve Center Of Muscle bunu beğendi.
  5. grkntrpn

grkntrpn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nizami şekilde yapabileceğim en ağır şartlarda giriyorum hatta ağır girme konusunda sınırları zorluyorum çevremdeki abilerimden yaşıtlarımdan daha ağır girebiliyorum bu arada yorum için teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mayıs 2014 ---
    Teşekkürler fakat son zamanlarda olmuyor ve yani şuanki ağırlıklarımdan daha fazlasını kaldırırmam fazlasıyla zor yani salondakilerin hiçbişeyden anlamayan çocuk başından büyük işler peşinde görünümü olur çünkü zaten yaşıtlarımdan hatta abilerimden daha fazla kaldırıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mayıs 2014 ---
    teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş