Göğüs kasları gelişimi Anatomik mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve summer378 tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. summer378

summer378 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    S.a iyi forumlar. iyi sporlar
    Diğer bölgeler omuz , kol , arka kol vs. hepsi gelişimi güzel ama göğüsler sönük kaldı.Bu genetik midir. Beslenmem gayet iyi , iyi olmasa diğer bölgeler gelişmezdi göğüs gününe yaptığım hareket bench pressler eğimli , düz , sonra fly , pullower dips , ağırlıkları 8-9 tekrarda zorlayacak şekilde ve genelde son 2 tekrarı zorlayacak biçimde neredeyse yapamayacak şekilde seçiyorum ve son 2 tekrar yardımla giriyorum.Yani kısacası göğüs kaslarım neden gelişmiyor diğer bölgelere göre?

desperado98 bunu beğendi.
  2. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim benımde öyle şey o göğüs en zor gelısen yermıs yanı göğüs herkezde çabuk gelısmezmış. Yani kafana takma sen çalısmana bak kafana takdınmı piskolojık olarak rahat etmezsın :) Buarada Kelebek hareketinide eksik etme göğüs yaparken şeritleri belirginleştiriyo..

3. summer378

summer378 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    valla kimiside en kolay gelişen kas diyor, salonda görüyorum bazı adamların kolları kürdan gibi göğüsleri benden hacimli anlamış değilim ama kesin genetik birşey çünkü hareketleri nizami yaparak o bölgeye etki ettirerek yapıyorum buna dikkat ediyorum

desperado98 bunu beğendi.
  4. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen genetikten ya sen kafaya takma çalıs çalıs olur kardesım , Butterfly hareketi yapmayıda unutma :))

Sayfayı Paylaş