Göğüs için..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ErhN61 tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Selam beyler,

1 senedir BB yapıyorum.Antreman programımı hocamla birlikte yazdık ve memnunum.Program şu şekilde;

1.gün=Göğüs+Biceps
    2.gün=Sırt+Triceps
    3.gün=omuz+bacak
    4.gün=OFF
    5.gün=Göğüs+Biceps
    6.gün=Sırt+Triceps
    7.gün=omuz+bacak
    8.gün=OFF
    bu şekilde devam ediyor.

Benim istediğim şey vücudumda en hacimli bölgemin göğüs olması.Ben her bölgeyi aksatmadan çalışan birisiyim.Her yeri eşit çalışıyorum.Ama göğüslerimin diğer bölgelere göre daha çabuk gelişip büyümesini istiyorum.

Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim.Sırf göğüse haftanın bir günü özellikle gelsem veya sizin önerileriniz nedir?

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    az dinleniyorsun ters tepmesin gelişeyim derken :)

3. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Hayır yanlış anladınız.Ben gelişimimden gayet memnunum. Geçen ay supplementlere başladım ve 1 ayda 1.5 cm kol 4 cm göğüs 2 cm omuz aldım. Gelişimde problem yok.Benim istediğim vücudumda en hacimli yerimin göğüs olması. Bakınca direk göğüslerin dikkati çekmesi :)

4. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten haftada 2 kere göğüs çalışıyorsun. Yani frekansı arttır desem programını sil baştan düzenlemen lazım, üstelik göğüsü haftada 3 kere çalışmak...?!?!... bilmiyorum.

Volümü arttırabilirsin. Yani ya setleri, ya tekrar sayılarını ya da her ikisini arttır.

Göğüs dışındaki diğer bölgelerin frekansı ve volümünde azaltmaya gidebilirsin. Dene ve gör.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    çalışmaya devam et
    göğüs için haftalık programınını çeşitlendirebilirsin
    mesala bi hafta bi hareketi barla yaparken diğerinde dumbelle gibi vs vs

6. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Bana çok yoğun bir program geldi.
    3 gün üst üste çift kas grubu girmek, ve ardından 1 gün dinlenip tekrar başa dönmek. Gerçekten bravo :)

7. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Evet haftada 3 kere çalışmak overtraninge yok açabilir. Ama dediğin gibi set veya tekrar artırma işini hocamla konuşacağım..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:02 ----------

Dediğin gibi arada hareketlerden sıkılınca farklı hareketler yaptığım oluyor. Her göğüs antremanının sonuna farklı bir hareket ekleyebilirim..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:04 ----------

Evet gerçekten ağır bir program.Fakat beslenmem gerçekten çok iyi ve protein tozu,kreatin,amino ve glutamine gibi supplemenlerle de destekliyorum ve recovery gerçekten hızlı oluyor.Bir sonraki güne kaslarımda ağrı olmuyor.

Sayfayı Paylaş