Full body mi? Split mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Herkes farklı bir çalışma metodu öneriyor bana kalırsa full body yeni başlayan ve 1 seneden az süredir yapmis olan ara vermis geri basliyan ve kilo vermek isteyen arkadaslar icin cok ideal sporda 2 sebesinin üstünde iri yari vücudun da gelismeyen yerlere odaklanmak isteyenler icin bolgesel siz ne düşünüyorsunuz?

2. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Şahsen 3 yıldır aralıklarla devam ediyorum, her zaman bölgesel çalıştım hiç bir zaman fullbody çalışması yapmadım gayette verim alabiliyorum. Bence kişi her iki çalışma stilini de deneyip, vücudunun verdiği tepkiye göre yol izlemeli.

3. fromida

fromida Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    kesinlikle kendin hissetmen gerekir herkes için farklıdır denebilir bu fullbody mı bölgesel mi daha verimli. ben 1 yıl bölgesel çalıştım verim alamadım.
    bölgesel çalışırken kalori arttırınca kastan çok yağ kazandım . kalori düşürünce yağdan çok kas kaybı yaşadım.
    fullbodyden şu an için memnunum denenmeli.

4. Yojesse

Yojesse Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben günde 3 bölge çalışıyorum öyle deneyebilirsin örneğin göğüs için 2 omuz için 2 arka kol için 1 yaparsın diğer günde bacak sırt pazu için geçerli

Sayfayı Paylaş