formu koruma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve I_Touch87 tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. I_Touch87

I_Touch87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle iyi günler;

Yaklaşık 3 aydır vg ile uğraşıorum ve 1 ay sonra askere gideceğim.Bu ay çeşitli sebeplerden dolayı vg salonuna gidemiyeceğim heralde.Sizce evde şınav,mekik gibi hareketlerle bu 3 ayda kazandıklarımı koruyabilir miyim?yoksa ne olursa olsun 1 ay daha gideyim mi?

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    şimdiden hayırlı tezkereler dilerim...

öncelikle üç ayda ne kadar geliştinki bunu şınavla mekikle koruyabileceksin ayrıca bir ay daha gitsem daha mı iyi olur? demişsin bu sporda ay gün hesabı yaparsan bir yere varamazsın ...

şimdi sen belki ben irilesmek istemiyorum biraz kol gögüs yapayım fit bir vücudum olsun vs diyorsan o da 3 aylık 4 aylık çalışmayla olmaz bana göre senin yapman gereken eğer bir ay daha gidebilirim diyorsan devam et edemiyorsan da etme şınavını mekiğini çekmek istersen yine çek...

ben bu sporu gerçekten yapmak istiyorum diyorsanda askerden geldikten sonra adam akıllı bu spora başlarsın ama ay gün hesabı yaparak değil dediğim gibi böyle düşünürsen sonçlar hüsran olur..

iyi çalışmalar dilerim...

Sayfayı Paylaş