Fitnessta 33 gün

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Popularist tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Popularist

Popularist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1997 doğumluyum. Bugün fitnessta 33. günümdü. Başlarken 1.59 boyunda 59 kiloydum. Şimdi ne kadarım bilmiyorum ama antrenmandan ve yemek yedikten sonra tartıldığımda 63 çıktım. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum. Sonuçta aç karınla değildim. Bir de antrenmandan sonra kaslar şişiyormuş.
    Herkes bana zayıflamışsın dedi ama kilomda değişen hiçbir şey yok hatta almış bile olabilirim. :(
    Sorun şu; fitnessa başlamadan önce yediklerime aşırı derecede dikkat ediyordum ve kilo kontrolümü böyle sağlıyordum -hatta veriyordum bile- ama fitnessa başladıktan bir 5 - 10 gün sonra iştahım açıldı ve kendimi kontrol edememeye başladım. Bu yüzden moralim düştü ve motivasyon eksikliği yaşadığım için antrenman ve beslenme programlarına uymamaya başladım. Şimdi düzelmek istiyorum ama kendimi mutlu ve huzurlu hissetmediğim için bunu başaramıyorum. Okulda herkes birbirini eleştirdiği için kimseyle konuşamaz oldum. Bu da özgüvenimi düşürüyor ve başarılı olmamı engelliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
    Geçen yıl 12 kilo verdim ve geri almadım. Şu an yazdığım boy ve kilodayım. Daha önce kilolu olmama rağmen herhangi bir yeme bozukluğum yoktu ama şimdi beni üzen bir şey olduğunda aşırı yiyorum.
    Şimdi fitness üyeliğim bitince de kendimi kontrol edemezsem diye kilo almaktan çok korkuyorum. Eski halime dönmek istemiyorum. Ben kilo vermeye çalışıyorum ama fitness ile veremeyeceğim gibi gözüküyor çünkü normalden daha çok yemeye başladım. Fitnessa gitmeyince de normalden daha az yiyorum ve bi kaç kere bayılmıştım. Yeme bozukluğum yoktu, şimdi neden böyle oldu?

Sayfayı Paylaş