Fitness saç dökülmesine sebep olurmu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Musa Altay tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Musa Altay

Musa Altay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    nerden bu kaniya vardiniz?ikisini birbiriyle bagdastiramadim,yaptiginiz sporla,yada herhangi baska bir sporla sac dökülmesinin nasil bir alakasi olabilir anlamadim.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    saç dökülmesi genetiktir yada saça aşırı zarar verecek ürünler kullanmakla olur sporla bir ilgisi yoktur

Bekci bunu beğendi.
  4. OMK_01

OMK_01 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    fitness testosteron seviyesini yüksek tutar. testosteron yüksek olması da saç dökülmesine sebebiyet verebilir. Fakat kesinlikle saç dökülmesine sebep olur demek yanlış olur. Genetik faktörlerin daha etkili olduğu kanaatindeyim.

fhballan11 bunu beğendi.
  5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Fitness vucut metabolizmasının doğru çalışmasına neden olur vucutdaki kıllarla ilgi hormon dht dir normal bildiğimiz testodan farklı bir testo biri testislerde biri bobrek ustu bezlerinde uretilir ( yanlışsam düzeltin)fitnes bırakın saç dökülmesini, çıkmasına bile faydalı olur zaten antremanla strese sokulan vucut fazla testo uretsede onu kaslara kullanır. Saclarınızda sıkıntı oluyorsada zeytinyağlı,bıttım sabunu ve bunun yanında çinko takvisyesi alınabilir

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sadece fitness yapan 10 kişi denek alsak , her herhangi bir supplement-streoid-tarımilacı kullanımı yapmasa , eğer ki genetik bir sorunu yoksa saç dökülmesi yaşamaz.Burdan supplement :D saç döker anlamı çıkarmayınız dökmez ama misal diyorum 10kişi sadece fitness yapsın.

Sayfayı Paylaş