evde yaptıgım spor olan vucudum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve serhatgfb tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serhatgfb

serhatgfb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar 1 aydır evde kendi çabamla spor yapıorum daha önceden alt yapim var fakat artık evdeki ağırlıklar yeterli değil spora geri başlıcam ama sorunum su genelde spor yaparken aşırı nefes darlıgı terleme ve başdonmesi göz kararması oluyor zaman zamanda sırtımda ağrılar oluyor bunun benimle yaptıgım yanlıslıklarla bir alakası varmıdır.. boyum 181 kilom 79 sizce bu vucut kaç ayda güzel kaslı bir görünümü olur

Ekli Dosyalar:

• ftt1.jpg
      ftt1.jpg
      Dosya Boyutu:
      38,1 KB
      Görüntüleme:
      348
    • ftt2.jpg
      ftt2.jpg
      Dosya Boyutu:
      39,3 KB
      Görüntüleme:
      358
  2. ErtugrulAkcay

ErtugrulAkcay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Zor abi zorrr sabır isteyen bi spor ilk 2-3 ayda degisimi farkedersin 6 ay sonra iyice belli olmaya başlar ama benim gözumde 1.5-2 yıl sonra cok iyi vi görünüm oluyo tabi beslenme idman aksatmama da cok önemli

3. serhatgfb

serhatgfb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dediğim gibi evde yapmıcam artık spor salonunda devam edicem ama ilaç takviye kulanmıyorum sadece normal gıdalarla beslenicem
    oldugu kadar artık :(
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ağustos 2014 ---
    tek sorunum ben 6 tane farklı salon deüğiştirdim en fazla 3 ay aynı salonda kaldım hep aralıklı aralıklı spor yaptım hocalar cok ilgisizdi ve spor yaparken bir zaman sonra nefes darlıgı başdönmesi gözde kararma sırt ağrılarım oluyordu doktora gitim herangi bir sorunum yok ama bende piskolojik dicem ama değil bu olanlar sebebinden sporu bıraktım ara ara

Son düzenleme: 16 Ağustos 2014
  4. soloriron

soloriron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Nefes darlığı ve göz karaması vücudana çok fazla yüklediğini gösteriyo .Bu zamanlarda nabzına bakmanı tavsiye ederim muhtemelen çok yükseliyor.Eğer stres,anksiyete gibi durumlar yaşıyorsan daha önce rahat yaptığın antremanlar bile ağır geliyordur.Over traning denilen durum olabilir bence.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş